Історія компанії

Хімчистка UNMOMENTO -
завжди вигідно, завжди поруч!
Початок чистої історії ...

У бізнес-класі сиділи тільки двоє. Оповиті м’яким світлом і ароматом свіжозвареної кави, вони палко про щось розмовляли. До нас, крізь простір довжиною в 20 років, долинули тільки обривки фраз. Вони стосувалися чистоти, сервісу та бажання зробити життя українців комфортнішим та простішим.

«UN MOMENTO» - вигукнув один з них. Після цього очі його співрозмовника загорілися та їх з головою накрила друга хвиля обговорень. Через нього кількості кави, було ясно точно - в процесі діалогу народилася вона - ідея створити в Україні хімчистку європейського рівня. З тими сервісами і рівнем кваліфікації персоналу, які зможуть задовольнити будь-які вимоги.

Це був нелегкий шлях: пошук фахівців, обладнання, постачальників препаратів з Італії в Україну, розробка плану технологічного процесу – і все це тільки перші кроки.

Дальше більше. Стратегії, концепції, аналіз, ціноутворення та інше, інше. Так була створена мережа, яка з самого заснування в 1996 році зайняла позицію інноватора та лідера ринку. Мережа, де працює команда однодумців, які не шкодують сил, щоб зробити цей світ чистішим і добрішим.

І скільки б не було комунікаційних стратегій, все одно в основі лежать істини, що народилися в тому літаку. Де 20 років тому, двоє друзів говорили про сервіс, чистоту та бажання зробити життя українців кращим.

UNMOMENTO - завжди з любов'ю до Вас і Ваших речей!