Зробити замовлення
+
ПІП:*
Контактний номер телефона:*
Коментарі:

300 грн для Вас в День народження!

Хто ж не любить свята? А особливо дні народження?

Веселощі, радість, святковий торт і, звичайно ж, подарунки!
Команда UNMOMENTO теж хоче порадувати Вас в цей знаменний день і презентує Вам 300 грн на будь-які послуги мережі UNMOMENTO.

І поки Ви будете веселитися і приймати поздоровлення від друзів і рідних, ми подбаємо про те, щоб Ваші речі виглядали бездоганно!

Завдяки досвіду фахівців, сучасному обладнанню закритого циклу та професійним препаратам, Ваш одяг завжди буде ідеально чистим та свіжим!

* Бонус Ви можете отримати, проінформувавши про дату Вашого дня народження наших співробітників на будь-якому з пунктів прийому мережі хімчисток UNMOMENTO. Знижка надається клієнтам мережі, які вже обслуговуються у мережі та дані яких були внесені в базу зі згоди самих клієнтів.
** Бонус 300 грн списується при видачі замовлення та діє на всі послуги UNMOMENTO і UNMOMENTO Premium протягом місяця з дати дня народження, за умови пред'явлення sms-повідомлення (при оформленні замовлення).
***не сумується з іншими акціями/бонусами мережі, бонусами можна cплатити до 35% вартості замовлення. 

 
Зробити замовлення
Передзвоніть мені
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93
Обратная связь