Зробити замовлення
+
ПІП:*
Контактний номер телефона:*
Коментарі:

300 грн для вас в День народження!

Хто ж не любить свята? А особливо дні народження?

Веселощі, радість, святковий торт і, звичайно ж, подарунки!
Команда UNMOMENTO теж хоче порадувати вас в цей знаменний день і презентує вам 300 грн на будь-які послуги мережі UNMOMENTO.

І поки ви будете веселитися і приймати поздоровлення від друзів і рідних, ми подбаємо про те, щоб ваші речі виглядали бездоганно!

Завдяки досвіду фахівців, сучасному обладнанню закритого циклу та професійним препаратам, ваш одяг завжди буде ідеально чистими та свіжими!

* Бонус ви можете отримати, проінформувавши про дату вашого дня народження наших співробітників на будь-якому з пунктів прийому мережі хімчисток UNMOMENTO м.Києва. Знижка надається клієнтам мережі, які вже обслуговуються у мережі та данні яких, були внесені в базу зі згоди самих клієнтів.
** Бонус 300 грн зписується при видачі замовлення та діє на всі послуги UNMOMENTO і UNMOMENTO Premium протягом місяця з дати дня народження, за умови пред'явлення sms-повідомлення (при оформленні замовлення).
***не сумується з іншими акціями/бонусами мережі

 
Зробити замовлення
Передзвоніть мені
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93
Обратная связь