Про компанію

Хімчистка UNMOMENTO -
завжди вигідно, завжди поруч!

Мережа хімчисток UNMOMENTO - компанія з 24-річним досвідом на ринку послуг з професійного догляду за одягом, взуттям, аксесуарами і меблями. 8 виробництв, 50 приймальних пунктів в Києві та Київській області, 1000000 клієнтів, 100-ні партнерів і більше 400 висококваліфікованих працівників! Найширший спектр послуг від чищення і прання до ремонту взуття і зберігання хутра.

Місія компанії - створювати бездоганність і дарувати впевненість, чистоту і радість!

ВІДКРИТІСТЬ і ЧЕСНІСТЬ - компанія доступна по всіх каналах комунікацій, завжди готова прийняти будь-яку інформацію, вирішити будь-яку ситуацію і дати зворотний зв'язок.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - ​​безперервні інновації, 5 ступенів контролю якості, робота кожного члена команди виключно на результат.

КЛІЄНТ завжди на першому місці - індивідуальний підхід до кожного клієнта, постійні і спеціальні програми лояльності, клієнтська підтримка 24/7.

РОЗВИТОК нон-стоп - безперервне розширення мережі, постійне впровадження нових технологій, введення нових сервісів і послуг.

У компанії працює дисконтна, накопичувальна та бонусна програми.

Програми лояльності для:
  • - дітей шкільного віку (1-4 клас) -50%;
  • - малечі -50%;

Також, UNMOMENTO бере активну участь в соціальних проектах і допомагає дитячим будинкам.

Основа лідерства UNMOMENTO:
  • багаторічний досвід роботи;
  • найкращі фахівці України;
  • інноваційні технології чистки;
  • професійні препарати світових брендів;
  • 50 приймальних пунктів в місті Києві та області.
Режим роботи:
пн.-сб.: 9.00-20.00, вс.:10.00-18.00, без обіду
044 495 2 495 067 62 62 495
UNMOMENTO працює строго за високими стандартами, дотримується принципів відкритості, професіоналізму і лояльності. UNMOMENTO - єдина хімчистка, яка, усвідомлюючи цінність кожної Вашої речі, страхує ризики відповідальності. UNMOMENTO - з любов'ю до Вас і Ваших речей!