3 причини, які змусять вас чистити пальто тільки в хімчистці!

Осінь - пора підступна: дощі, калюжі, невдала чашка гарячого какао ... І, не те щоб подібних ситуацій в іншу пору року не було, але, чомусь, восени вони псують настрій набагато більше. І, якщо "невдалий день" осів на вашому пальто, то варто негайно віднести його в хімчистку. Чому?

Перше: ви не знайдете тих препаратів, які є в арсеналі фахівців хімчистки, на полицях магазинів. Так в UNMOMENTO для того, щоб вивести кілька плям, ми можемо використовувати до 5-7 різних засобів, які будуть максимально ефективні, але не призведуть до зриву кольору виробу.

Друге: ваші пральні машини не призначені для того, щоб прати об'ємний одяг і, тим більше, верхній. Навіть повсякденні вбрання будуть виглядати набагато презентабельніше, якщо регулярно здавати їх в чистку. Що вже говорити про пальто. Після хімчистки воно буде виглядати приголомшливо: рівний колір, ідеально чисте, ніяких ковтунців та заломів!

Третє: перучи в домашніх умовах, ви самі відповідаєте за ризики, яким піддаєте ваші речі. UNMOMENTO - це 20 років досвіду, інноваційні технології, кращі професійні препарати. Також, компанія страхує ризики відповідальності, тому ви можете сміливо довіряти нам свої улюблені речі. UNMOMENTO - це гарант чистоти та якості!

Ви та ваше пальто заслуговуєте кращого сервісу, тому чекаємо на вас в UNMOMENTO.

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93