Brutal love: доглядаємо за Timberland правильно

Пісочний нубук зі шкіряними вставками і тракторна підошва - мрія всіх модників та модниць. Зухвалі Timberland-и, які славляться не тільки стильним виглядом, але й своєю "незнищенністю" заполонили вулиці.
Безперечно - вони міцні, але це не означає, що вони не потребують професійного догляду.

Якраз навпаки. Їм він просто необхідний!
У домашніх умовах ви можете лише підтримувати чистоту та зовнішній вигляд ваших тімбів. Але про самостійне чищенні краще забути.

Ми підготували для вас кілька базових порад по догляду за подібним взуття вдома:

1. Класичні Timberland-и не можна мити водою. Більш того, будьте обережні під час дощу, так як вода - це ворог №1 для взуття з нубуку.

2. Забудьте про губки, так як вони вичісують ворс. А він в свою чергу, служить захисним шаром для ваших черевиків.

3. Якщо на улюблених тімбах з'явилося легке забруднення, або вони припали пилом, - використовуйте спеціальну щітку для чищення нубуку.

4. Для того, щоб вберегти черевики від промокання, рекомендуємо нанести водовідштовхувальний захисний засіб. Ці "процедури" можна зробити в UNMOMENTO завжди від 120 грн.

5. Підошву, як раз, можна мити водою або мильним розчином. Але будьте обережні і не намочіть верхню частину черевика.

Для того, щоб топові в осінньому сезоні Timberland-и, залишалися такими ж до наступних холодів - довіряйте турботу про них фахівцям UNMOMENTO!

 
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93