Поради по догляду

Порада

Чи може "сісти" пуховик після хімчистки?

Сьогодні на ринку рітейлу представлений величезний вибір пуховиків і курточок на будь-який смак різного рівня брендів і дизайнерів. Але, на жаль, існує у виробників тенденція не декатувати тканину перед пошиттям виробу. Це призводить до того, що навіть найякісніший матеріал при будь-якій обробці може дати усадку. Як це передбачити? Тільки висококваліфікований персонал, досвід і спеціальні технології дозволять уникнути ризику усадки.

 

В UNMOMENTO перед процесом чищення кожен виріб проходить кілька етапів огляду та попередніх проб. Крім цього, чітке дотримання стандартів технологічного процесу, необхідних температурних режимів і застосування професійних препаратів зводять ймовірність усадки до нуля.

 

Але домашній догляд все ж можливий, якщо ви готові до експериментів. Прання пуховика в домашніх умовах без залишання розводів - досить проблематично, навіть якщо видимих плям немає. Також ви можете виявити, що утеплювач збився в певних місцях, а куртка швидко промокає, навіть коли йде невеликий сніг або мрячить легкий дощик. Тобто виріб втрачає не тільки зовнішній вигляд, але і свою термостійкість.

 

В UNMOMENTO чистка пуховика здійснюється сухим методом. Це ефективний спосіб якісного чищення виробу, який не пошкоджує утеплювач і водо-, брудовідштовхувальне покриття. А також професіонали проводять превентивну обробку забруднень: визначають походження плям і підбирають найбільш оптимальні засоби для їх видалення.

 

Отже, хімчистка - це більш розумний вибір. Пуховик в цьому випадку надовго збереже свій первісний вигляд і захисні властивості.