Поради по догляду

Порада

Чи потребує нове взуття профілактики?

Придбавши нову пару взуття, не забудьте принести його до UNMOMENTO. "Навіщо нести у хімчистку нове взуття?", - спитаєте ви.  Для того, щоб воно прослужило вам не один сезон, а багато років поспіль, радуючи своїм зовнішнім виглядом, даруючи зручність та комфорт вашим ногам. 

 

Забезпечуємо захист нового взуття крок за кроком


По-перше, на шкіряну підошву нового взуття необхідно відразу ж наклеїти профілактику, тому що вона дуже швидко стирається на асфальті та моментально вбирає вологу при зіткненні з водою. В результаті таке взуття дуже швидко стає непридатним. Тому краще завчасно запобігти ремонту та відразу ж встановити профілактику. 

 

По-друге, заміни потребують набійки на новому взутті. Найчастіше виробники для їх виготовлення використовують недорогий матеріал, який досить швидко зношується. У майстерні UNMOMENTO вам поставлять такі набійки, які стійко захищатимуть ваші шпильки не один рік.

 

По-третє, шкіру чи замшу, з якої виготовлено взуття, обов'язкового необхідно обробити брудо-, водовідштовхувальним просоченням.

 

Розмір має значення


І з цим ніхто не сперечається. Але, що робити, якщо пара взуття, яка вам сподобалася, не зовсім відповідає вашому розміру? Знову ж таки звернутися до UNMOMENTO, де вам підженуть взуття точно по нозі. Досвідчені фахівці виконують розтяжку взуття на спеціальному устаткуванні, попередньо обробляючи матеріал пом'якшувальним розчином. Розтягнути можна як шкіряне, так і замшеве взуття. Також наші майстри можуть звузити широкі халяви чобіт або черевиків за вашим бажанням.

 

Ще одна проблема, з якою можна зіткнутися при купівлі нового взуття - невідповідна основа: занадто низький або високий каблук, неприваблива танкетка чи колір підошви. У всіх цих випадках вам також допоможуть у майстерні UNMOMENTO: зменшать або наростять підбори, замінять супінатор, змінять підбор на «танкетку» або, навпаки, поміняють підошву та виконають ще безліч видів робіт, щоб у результаті ви отримали ідеальну пару взуття!