Чиста планета - чисте життя або чому хімчистка це безпечно!

Чиста планета - чисте життя або чому хімчистка це безпечно!

Існує стереотип, що все в хімчистці - «хімічне» і, так чи інакше, шкодить здоров'ю та оточуючому довкіллю. Але чи має подібне переконання хоч якесь логічне підґрунтя в сучасному світі?
Давайте разом розберемось.

Чому це було небезпечно раніше...
В першу чергу  - керосин та бензин, який використовували в ХІX столітті для чищення речей. Так би мовити, і машину заправив, і речі почистив;) Далеко ходити було не портібно. Але проблема була в тому, що речовина була вогненебезпечною та шкодила самим речам.
Альтернативою став уайт-спирт, але й він був досить небезпечним як для одягу, людини, так і для довкілля.

… та яка ситуация зараз?

1. Спеціалісти хімчистки UNMOMENTO використовують лише безфосфатні, екологічні препарати, які чудово справляються із будь-якими плямами та не шкодять тканинам. До того ж подібні препарати не впливають на навколишнє середовище.

2. Техніка також є дуже важливою складовою, що впливає на безпеку.  Машини в UNMOMENTO працюють в режимі замкнуто циклу, тому процеси сушіння та чищення проходять всередині них. А процес деодорації гарантує відсутність слідів будь-яких препаратів та запахів.

3. Ще однією особливістю UNMOMENTO є те, що ми почали використовувати абсолютно безпечні для довкілля пакети. Біорозкладний пакет містить добавку d2w, яка приводить до того, що пакет розкладається на воду, біомасу та вуглекислий газ. Але в той же час він нічим не відрізняється від звичайного: такий же зручний, місткий та міцний, але екологічний.

Таким чином, “небезпечна” хімчистка - це міф, який ми готові розвіяти на 100%. Але це лише в разі якщо ви користуєтеся послугами професіоналів своєї справи і не є клієнтом сумнівних «підпільних пралень», де економія понад чистоти, а в якості засобів для чищення використовуються дешеві хімікати минулого століття.

В  UNMOMENTO ми завжди піклуємося про вас, ваш одяг та довкілля навколо. Тому й обираємо найкращі та безпечні препарати, сучасне обладнання та екологічні пакети.

Адже ми завжди з любов’ю до вас та ваших речей.
 

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93