Як доглядати за шапкою і шарфом із мохеру?

Морозний ранок, день чудесний...особливо, коли на тобі теплі та зручний мохеровий комплект!

Шапка та шарф із мохеру - це незамінні речі у холодну пору року. До того ж вони слугують не лише осередком тепла, а ще й крутим аксесуаром. Та не слід забувати, що мохеровий комплект потребує вашої уваги при піклуванні!

- Мохер - це тканина із натуральних волокон, тому забудьте про прання. Адже в домашніх умовах ви можете безповоротно зіпсувати улюблені речі. Відірваний помпон, ковтунці, зриви кольору...Не потрібно так:(

- Чистити шапку та шарф потрібно як мінімум 2-3 рази на сезон. Адже піт, бруд та засаленості закрыпляються всередині волокон, що може призвести до висипань на шкірі, алергії та проблем із волоссям, не говорячи вже про вигляд самих аксесуарів.

- Подібні вироби не дуже капризні у зберігання, але це не означає, що потрібно затовкувати їх подалі в шафу. Аксесуари, як і інші речі люблять простір, тому рекомендуємо обладнати полицю спеціально для шапок та шарфів з природною вентиляцією.

Ну і на останок. Звісно, ви можете проігнорувати наші поради та випрати шапку та шарф вдома, але це зайві нерви, сили та сумнівний результат. Навіщо? В UNMOMENTO ми гарантуємо, що ваші аксесуари збережуть свій вигляд та будуть приємними на дотик завжди. Та ще й по вигідним цінам!

Вартість чищення:
- шапка - від 210 грн
- шарф - від 220 грн

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93