Як продовжити свіжість білизни в два рази?

Літо - дивовижна пора! Пікніки, риболовля, вечірні романтичні прогулянки, подорожі ... Як довго ми цього чекали! Але в літній період клопоту додається з постільною білизною. Міняти її доводиться набагато частіше. Іноді проходить всього кілька днів, а білизна вже виглядає несвіжою.

Ділимося з вами декількома хитрощами, які допоможуть зберегти білизну свіжою довше.

3 ПРАВИЛА по догляду за постільною білизною:

1. Прати при більш високій температурі

Частинки шкіри, змішавшись з шкірним жиром, щільно забиваються між волокнами тканини. Якщо в процесі прання вони вимилися не до кінця, білизна втрачає свіжість вже через кілька днів. Підвищення температури води всього на 10 градусів поліпшить якість самого прання в 3 рази.

2. Злегка підкрохмалювати

Помірне підкрохмалення підвищує гігроскопічність білизни, тому що крохмаль затримується між волокнами тканини і виступає додатковим сорбентом. Він як губка вбирає проникаючу вологу. Крім того підкрохмалення продовжує термін служби білизни. Адже волога і інші забруднення вбираються не в самі волокна тканини, а в частинки крохмалю між ними і затримуються в них як в капсулах. Так білизна залишається свіжим більш тривалий час

3. Добренько пропрасувати

Під час прасування білизна дезінфікується. Бактерії - одна з основних причин появи неприємних запахів. Тому після обробки праскою простирадла довше збережуть свою чистоту.

І наостанок, якщо хочете наповнити білизну легким приємним ароматом, покладіть в шафі поруч з чистими комплектами шматочок мила або саше. Найкраще підійде той ароматизатор, до складу якого входять натуральні ефірні масла.

А ще правильніше, ДОВІРИТИ прання своєї постільної білизни ПРОФЕСІОНАЛАМ! Не витрачайте свій дорогоцінний час на побутові клопоти.

Приходьте, або замовте послугу доставки, і фахівці UNMOMENTO позбавлять вас від стомлюючої прання-сушіння-прасування!

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93