Професійний погляд:Топ-4 поради для пуховика!

Пуховик - ідеальний варіант верхнього одягу для холодної пори року. Будь-то сніг, мороз, сльота або ж дощ - якісний пуховик захистить вас від будь-яких погодних неприємностей! :)

Але й за ним теж потрібен правильний догляд!

Порада №1
Якщо часто носити пуховик, то на ньому з'являються плями, затертості і зажирненності. Причини цього можуть бути різні, але факт залишається фактом - від плями потрібно позбавитися якнайшвидше (бажано до 2-х днів після появи).

Порада №2
Не виводьте плями самостійно, адже так ви можете лишень закріпити забруднення та зіпсувати структурні волокна тканини.

Порада №3
Щоб ваша пухова куртка завжди виглядала красиво і зберігала свої термовластивості ми не рекомендуємо прати її самостійно. Неправильно підібраний засіб для прання, режим, відсутність захисту на фурнітурі можуть зіпсувати вашу улюблену річ. І в результаті: пориви тканини, міграція кольору, зламані замки та збитий пух!

Порада №4
Користуйтесь послугами хімчистки. Чистка пуховика це складний технологічний процес і в домашніх умовах провести його якісно - нереально. Спеціальні великі пральні та сушильні барабани фірми TeknoZen, Italclean, професійні препарати, декілька етапів обробки дозволить повернути вашому пуховикові красу, зберегти форму, колір та термовластивості.

Компанія UNMOMENTO - лідер на ринку чистоти. Протягом 20-ти років успішної роботи, ми використовуємо тільки сучасне обладнання та професійні безфосфатні препарати Bioten, Piumatex, Plummy. Ми гарантуємо бездоганну якість чищення і оперативність виконання замовлення.

 

 
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93