Руки в брюки

Після напруженого робочого дня, нам хочеться відчути себе актором фільму 50-60х років: увійшовши в квартиру, з легким пафосом та ноткою трагізму в очах, розтягнути краватку, кинути штани на підлогу і завалитися на софу з келихом чого-небудь "післятрудового".

Знайомо? Але, що ж після цього "перевтілення" буде з вашими речами?

Для того, щоб ви виглядали завжди бездоганно, потрібно постійно та правильно доглядати за своїм гардеробом.

На замітку про догляд за брюками від експертів UNMOMENTO:

1. протягом дня, ми активно ходимо, сідаємо, встаємо і в результаті на брюках з'являються пом'ятости. Щоб виправити цей дефект, ПОВІСЬТЕ ШТАНИ НА ВІШАЛЦІ ТА ОБДАЙТЕ ПАРОМ;

2. важливим моментом є вибір вішалки. Найкращим варіантом стануть ВІШАЛКИ З ПІДВІСКАМИ. Рекомендуємо уникати подвійних костюмних вішалок, так як на брюках можуть з'являтися поперечні складки.

3. перед тим як прибрати штани до шафи, їх потрібно почистити ЩІТКОЮ З НАТУРАЛЬНОЇ ЩЕТИНИ.

4. НЕ варто ПРАТИ речі ВДОМА, так як є високий ризик розпрощатися з улюбленим виробом:

МІГРАЦІЯ КОЛЬОРУ. Найчастіше відбувається через неправильну температуру та режиму прання.

УСАДКА. При пранні важливо враховувати всі особливості виробу, які вказані на маркуванні, щоб уникнути сюрпризів: напр. дістати з барабана штани не чоловічі, а вже дитячі.

ЗАКРІПЛЕННЯ ПЛЯМ. Через неякісні або неправильно підібраних препаратів для прання, застарілі плями, в умовах домашньої чистки часто лише закріпляються.

Не ризикуйте! Адже у вас є UNMOMENTO, а ми знаємо як зберегти бездоганний вигляд вашого улюбленого одягу.

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93