Поради по догляду

Порада

Секрети професіоналів по догляду за речами з плісуванням

Гарний вигляд одягу передбачає правильний догляд за ним, особливо якщо мова йде про плісовані тканини.

 

Плісований одяг міцно увійшов до гардеробу багатьох модниць по всьому світу. Найчастіше цей вид драпірування зустрічається в коктейльних сукнях та спідницях. Але в деяких лінійках одягу також представлені топи, в яких нижня частина виконана у плісе, жакети і навіть штани.

 

Як і весь одяг, плісування потребує правильного догляду та чищення. Однак такі речі вимагають особливого ставлення, оскільки ні прасувати, ні прати їх звичним способом просто не можна. Це може призвести до втрати первісної форми виробу.

 

Варіанти догляду


Зберегти форму речі з плісуванням можна кількома способами:

 

- Здати сукню чи спідницю до хімчистки UNMOMENTO, де професіонали своєї справи зроблять усе за вас.

 

- Перед пранням у домашніх умовах змітати поділ речі великими стібками, що дозволить зберегти її форму. Прати можна тільки руками або в пральній машині в режимі "ручного прання", без віджиму. Сушити плісировану спідницю необхідно, розвісивши її на плічках. Прасувати плісування також варто у зшитому вигляді. Після того, як річ повністю висохне, можна розпустити змітку.

 

Важлива інформація про прання плісування

 

Варто пам'ятати, що деякі з виробів плісе взагалі не можна прати, зважаючи на їх надто низький поріг водостійкості. Визначити такий виріб у домашніх умовах досить просто: варто намочити навіть незначну його частину (краще ту, яку не видно в процесі носіння), як складочки розправляться. Зрозуміло, що для таких речей навіть найделікатніше ручне прання – вирок, а отже, єдиним способом повернути їм чистоту є сухе чищення.

 

Прасування плісе


Прасувати плісовані речі з легкої тканини немає необхідності. Як тільки ви їх розвісите після прання, вони самі набудуть ідеального вигляду.

 

Речі з щільної товстої тканини з плісуванням можна починати прасувати, коли матеріал ще повністю не висох. У таких випадках складочки легше піддаються прасці і дуже швидко набувають необхідного вигляду.

 

Якщо виникла потреба в очищенні легкої плісованої сукні або пляжної спідниці, буде достатньо замочити їх у воді з невеликою кількістю порошку, а потім виполоскати і розвісити.

 

Догляд за плісе із шовку


Окрему увагу слід приділити речам із плісуванням із натурального шовку. Цей вкрай примхливий матеріал потребує виключно професійного догляду від спеціалістів хімчистки UNMOMENTO. Ми наполегливо рекомендуємо відмовитись від спроб самостійного прання делікатного одягу та скористатися послугами нашої хімчистки. Ми повернемо вашому плісованому одягу початковий вигляд!