Що потрібно знати про догляд за UGG?

Довгоочікувана зима з її святковими дивами, хурделицями та лапатим снігом вже на порозі! 
Впевнені, що багато хто вже підготувався зустрічати морози в тепленьких UGG. Зручне, натуральне взуття вже не один сезон займає топову позицію в гардеробі як жінок, так і у дітей, навіть чоловіків. 

І щоб улюблене взуття зігрівало вас не один сезон, ми підготували декілька базових порад щодо догляду за ним: 

1. Загалом, ці чобітки досить практичні, але носити їх рекомендується лише в сезон (зима, або літо). Адже волога, дощі та бруд можуть назавжди “залишити слід” на зовнішньому вигляді подібного взуття. 

2. Обов'язково нанесіть захисний водовідштовхуючий засіб для шкіряного/замшевого взуття. Використовувати його потрібно на заздалегідь почищені UGG за декілька днів того, як почнете їх носити. До речі, в UNMOMENTO дана послуга всього лише 110 грн! 

3. Прати, замочувати, затирати плями категорично забороняеться. Натуральні матеріали не терплять води, більше того, після контакту з нею - ваші UGG стануть “дерев’яними” та втратять не лише зовнішній вигляд, а й термо-якості. 

4. Для догляду потрібно використовувати спеціальну трьохсторонню щіточку: перлонова сторона для зняття пилу та легких забруднень, бічна сторона очищає ранти і шви, ластик видаляє потертості. 

Наразі існує спеціальна лінійка по догляду, розроблена творцями славнозвісних UGG. Але слід пам'ятати, що досить ризиково піклуватися за взуттям із натуральних матеріалів самостійно. Краще довіряйте улюблені зимові чобітки спеціалістам UNMOMENTO. 

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93