Поради по догляду

Порада

Що потрібно знати про догляд за UGG?

Казкова зима з її святковими дивами, хурделицями та лапатим снігом пробуджує дитячий захват та чарівний настрій! 


Впевнені, що багато хто з вас зустрічає морози в тепленьких UGG. Зручне натуральне взуття вже не один сезон займає топову позицію в гардеробі як у жінок, так і у дітей, та навіть чоловіків. 

 

І щоб улюблене взуття зігрівало вас у зимові холоди, ми підготували декілька базових порад по догляду за ним: 

 

1. Загалом, ці чобітки досить практичні, але носити їх рекомендується лише у сезон. Адже волога, дощі та бруд можуть назавжди залишити "слід” на зовнішньому вигляді подібного взуття. 

 

2. Обов'язково наносьте захисний водовідштовхуючий засіб для шкіряного/замшевого взуття. Використовувати його потрібно на заздалегідь почищені UGG, за декілька днів до того, як почнете їх носити. 

 

3. Прати, замочувати, затирати плями категорично забороняється. Натуральні матеріали не терплять води, більше того, після контакту з нею ваші UGG стануть “дерев’яними” та втратять не лише зовнішній вигляд, а й термостійкість. 

 

4. Для догляду потрібно використовувати спеціальну тристоронню щіточку: перлонова сторона видаляє пил та легкі забруднення, бічна сторона очищає ранти і шви, ластик усуває потертості. 

 

Наразі існує спеціальна лінійка по догляду, розроблена творцями славнозвісних UGG. Але слід пам'ятати, що досить ризиково дбати за взуттям із натуральних матеріалів самостійно. Краще довіряйте улюблені зимові чобітки спеціалістам UNMOMENTO.