Поради по догляду

Порада

ТОП-4 поради як правильно розміщувати одяг у шафі, щоб уникнути міграції кольору та деформацій одягу

Ідеальна організація речей у гардеробній - поняття індивідуальне для кожної господині. Однак часто неправильне розміщення та зберігання одягу в шафі стає причиною втрати товарного вигляду виробів.

 

Наші експерти склали для вас ТОП-4 універсальні поради розподілу речей, які забезпечать їм збереження форми, кольору та фактури навіть після тривалого зберігання.

 

1. Підбирайте вішалки з урахуванням типу та розміру виробу:

- для верхнього одягу, костюмів, піджаків підійдуть широкі та міцні дерев'яні плічка з розширеними крилами. Це дозволить зафіксувати лінію плеча та не дасть обвиснути речі під власною вагою;

 

- для легких блузок, сорочок та суконь із делікатних матеріалів підійдуть м'які тканинні вішалки. Таким чином, виріб не зісковзуватиме і на ньому не з'являться зачіпки;

 

- для спідниць та класичних штанів підійдуть вішалки з поперечиною та із затискачами. Обов'язково необхідно, щоб затискачі були прогумовані. Так, вони не залишать сліду на тканині.

 

2. Розподіляйте вироби за кольорами, від темних відтінків до світлих. Як підсумок, вони не забарвлять один одного і не полиняють. Якщо речі розташовані на полиці, кладіть між ними тішью. Якщо вони розвішани у шафі, можете повісити між виробами пустий чехол. 

 

3. Трикотажний одяг зберігайте у складеному вигляді. У стосі має бути не більше, ніж 3 речі. Об'ємні та важкі светри кладіть на низ полиці, а легкі реглани та кофти – зверху.

 

4. Використовуйте чохли для одягу. Віддавайте перевагу натуральним і дихаючим матеріалам, наприклад, бавовні або нетканці. Такий чохол захищає від пилу, неприємного запаху та забезпечує гарну циркуляцію повітря.

 

Дотримуючись цих рекомендацій, ваш одяг буде виглядати чудово не один сезон, а у гардеробній завжди буде чистота та порядок.

 

UNMOMENTO - завжди з турботою про вас і ваші речі!