Час дивувати: ваші сукні - наші поради

У кожної жінки є свої секрети краси. І сьогодні ми розкриємо один з них. Представляємо вашій увазі чудову та неперевершену - сукню!

А, щоб воно змогло збирати захоплені погляди довгий час, про сукню потрібно піклуватися. Як? Про це вам розповість головний технолог UNMOMENTO Ольга Фуголь.

Ольга, купуючи сукню, ми зазвичай не замислюємося про подальше догляді за річчю. Можливо, Ви поділитеся своїми топ-фішками, щоб уникнути ризиків втратити улюблений одяг?

В першу чергу, потрібно звертати увагу на маркування. Найчастіше, виробник вказує рекомендації по догляду на бірці. Але, потрібно бути готовим до всього, тому що бувають випадки, коли тип чищення на маркуванні не відповідає типу тканини. Тоді і відбуваються зриви кольору, закріплення плям або порушується структура самої тканини. У домашніх умовах "передбачити" подібний сценарій неможливо. Для цього потрібно мати колосальний досвід роботи з тканинами і знати всі особливості технології чищення. У професійних умовах фахівці UNMOMENTO проводять попередні проби для того, щоб зрозуміти, як поведе себе виріб у чищенні.

А що з приводу тканин? Яким видам потрібен особливий догляд?

Я не здивую, але зазначу, що кожна тканина вимагає до себе особливого догляду. Це стосується і правильного вибору температури, режиму прання, та, звичайно, препаратів. А, ось якщо ж це натуральна (льон) або делікатна тканина (шовк, кашемір), то про прання в домашніх умовах не може бути й мови. Це стосується і комбінованих виробів. Їм необхідний професійний догляд, який збереже структуру тканини, еластичність нитки та колір виробу.

У багатьох часто виникає питання: "Що робити якщо пляма, все ж, трапилась?"

Самостійно виводити плями на сукнях я не рекомендую. Адже якщо деякі не масляні плями ще можна прибрати, то з іншими плямами впорається тільки хімчистка. Ось кілька порад:

- По-перше, ніколи не використовуйте відбілювачі або засоби для виведення плям з відбілювачем на кольорових сукнях;

- Перед тим як виводити пляму, спробуйте вплив засобу на маленькій непомітній ділянці сукні;

- Ні в якому разі не тріть та не втирайте засіб для чищення в тканину. Краще акуратно промокніть пляму за допомогою бавовняної білої тканини, але не заходьте за краї плями, щоб не збільшити площу забруднення в розмірах або не зірвати колір.

- Не змішуйте препарати в надії, що хоч один подіє :) Подібні коктейлі створюються тільки в умовах хімчистки і тільки професіоналами.

- Обов'язково ретельно прополощіть ділянку від миючого засобу. Після промивання ні в якому разі не скручуйте і не віджимайте сукню. Сушіть на рівній поверхні, але не під прямими променями сонця, якщо не хочете, щоб ало-червона сукня перетворилося в ніжно-персикову.

Ну, з плямами ми розібралися. Чи має значення зберігання сукні?

Звичайно! Щоб річ прослужила вам довше, потрібно знати правила її зберігання. Наприклад, вибір вішалок. Для суконь найкраще підійдуть м'які плечики, які будуть ідеально підтримувати форму виробу та не створюватимуть заломів. Другий, не менш важливий, момент: речам потрібне повітря, а точніше, його постійна циркуляція. І, не забувайте, світлі речі не зберігаються поряд з темними, так як може статися міграція кольору. В такому разі повернути річ до свого попереднього стану буде неможливо, навіть в умовах професійного чищення. Зберігайте сукні в сухому, прохолодному місці, щоб запобігти пожовтінню або запліснявінню тканини з плином часу.

А взагалі, для того, щоб ваше ідеальна сукня радувала своєю красою не один сезон, необхідно користуватися послугами UNMOMENTO.

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93