Ці поради зроблять з вас віртуоза прасування!

  • Перше, що потрібно зробити - це ознайомитись з маркуванням та умовами прасування конкретного виробу. Наприклад, синтетичні тканини не можна прасувати при високих температурах, а ось для прасування чоловічих сорочок, навпаки, праска повинна бути добре прогрітою, щоб домогтися максимального ефекту.Зверніть увагу не тільки на рекомендовану температуру, але й на склад тканини. Адже завжди існує можливість зіпсувати складні комбіновані речі, незважаючи на рекомендації виробника.
  • Під час прасування не тягніть та не натягуйте тканину. Інакше ви ризикуєте зіпсувати форму виробу. Потім ваш улюблений светрик розміру М перетвориться в ХL. Не треба так!
  • Бавовняну білизну рекомендуємо прасувати вологою. Але, попереджаємо, це довготривала та виснажлива процелура. Після цього ви можете впасти без сил та навіть суботній вечір з келихом вина не зможе вас реанімувати:) Краще довірте цю справу фахівцям. Всього лише від 100 грн комплект ваша постільна білизна буде ідеально чистою та випрасуваною.
  • Не кладіть тільки-но випрасувані речі до шафи. Дайте їм "охолонути", щоб не з'явилися заломи.
  • Починати прасувати потрібно з широкої частини у напрямку до більш вузької. І не забувайте, що прасувати потрібно по прямій нитці, щоб тканина не витягувалася.
  • Ніколи не прасуйте одяг з забрудненнями. Таким чином ви лише закріпите плями і видалити їх буде дуже складно навіть в умовах хімчистки.

А для уникнення будь-яких ризиків, при максимальному результаті, зверніться до фахівців UNMOMENTO. Оперативно та за доступною ціною ми ідеально випрасуємо ваші речі. Не дарма ж нас називають володарями ідеальних силуетів та брючних стрілок! :)

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93