Знаєте, як прати постільну білизну? Перевірте себе!

Багато господинь задаються питанням: як випрати постільну білизну, щоб з мінімальними ризиками та з максимальним ефектом?

Для таких випадків технологи UNMOMENTO підготували список 8 порад для правильного прання. Дивіться нижче:

1. Перед тим як відправляти постільну білизну в барабан, насамперед, ознайомтеся з основними умовами та режимами прання від виробника. Вся необхідна інформація вказана на маркуванні.

2. Далі розсортуйте білизну в залежності від типу тканини: синтетичні та натуральні. Також не варто забувати, що кольорова та темна постільна білизна потрібно прати окремо від білих і світлих речей.

3. Обов'язкова умова для нового постільного комплекту: його потрібно випрати окремо, щоб уникнути ризиків міграції кольору. Особливо, що стосується кольорової білизни.

4. Барабан завантажуйте на 50% -60%. Це захистить вашу пральну машину від поломки та забезпечить дбайливе прання, легке полоскання та віджим.

5. Сушити білизну потрібно відразу ж після прання. Не давайте йому "залежатися". Але, не забувайте, що і кольорову, і білу білизну не рекомендується сушити при прямому впливі сонячних променів.

6. Якщо говорити про сушильних пристроях, то використовуйте їх тільки при наявності відповідного значка на маркуванні виробу. Інакше ви піддаєте улюблене постільна білизна ризиків усадки.

7. Щоб прасувати було легше, постільна білизна має бути вологою. Враховуйте структуру та тип тканини при прасуванні. Для постільної білизни з льону допустимими будуть вищі температури, а для синтетики або шовку використовуються мінімальні.

8. Розподіляти чисту та випрасувана білизна потрібно рівномірно: ту, що випрали, радимо класти під низ. Так як, найчастіше, ми використовуємо той комплект, який лежить зверху. Відповідно і перемо ми його частіше. А постільна білизна, яка довго зберігається у шафі без чищення може піти застарілими плямами і пожовтіти.

Якщо у вас виникло питання, як часто потрібно міняти постільну білизну, то фахівці рекомендують робити це раз на тиждень, не рідше. А щоб не обтяжувати себе зайвими клопотами, скористайтеся послугами UNMOMENTO. Професійнк прання в нашій мережі - мінімізація ризиків усадки, линьки постільного комплекту та істотна економія ваших коштів! :)

Адже всього за 100 грн / комплект ми ідеально виперемо та бездоганно випрасувємо вашу постільну білизну!

Тепер можна сміливо валятися в чистому та свіжому ліжку, не турбуючись про майбутнє прання. Його ми беремо на себе!

​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93