Чи можна здавати рюкзак в хімчистку?

У сучасному ритмі життя рюкзак став незамінним аксесуаром для людей різного віку, які не уявляють себе без руху. Він не тільки функціональний і практичний, але ще і корисний для здоров'я та красивої постави. Але яким би зносостійким не був рюкзак, з часом він може втратити свою привабливість через плями і бруд. Чи варто в такому разі негайно братися за щітку з порошком або все ж таки необхідно звернутися в хімчистку?

Якщо Ви власник спортивного рюкзака, який виконаний з мембранних тканин і з великою наявністю емблем, нашивок, логотипів і карабінів, то такому виробу рекомендований виключно професійний догляд.

 

Спеціальне обладнання в хімчистці дозволяє обрати правильні делікатні температурні режими, а також дбайливу обробку, яка запобігає пошкодженню тканини в процесі очищення. Крім цього, в умовах професійного чищення майстри попередньо захищають незнімну фурнітуру, локально зачищають забруднення та визначають сумісність препарату з матеріалом рюкзака. Це гарантує не тільки 100% видалення плям, а й збереження цілісності структури тканини.

 

Якщо говорити про декоративні рюкзаки, які можуть бути текстильними, шкіряними і комбінованими з різними вставками і варіантами декорування, то в даному випадку ми наполегливо рекомендуємо звертатися в хімчистку, де є можливість попрацювати з підкладом, зберегти декоративні елементи і максимально обробити такі важкодоступні забруднені місця, як ручки і кишені. У домашніх умовах якісно почистити і не завдати шкоди подібному виробу неможливо.

 

Подаруйте Вашому рюкзаку професійний догляд! Багаторічний досвід компанії UNMOMENTO, першокласні фахівці, італійське обладнання і гіпоалергенні безфосфатні препарати - надійність і гарантія якості.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93