Чи можна здавати валянки в хімчистку?

Якщо раніше валянки вважалися сільським взуттям, то зараз ці повстяні чобітки підкорюють своєю універсальністю, зручністю і теплотою практично кожну дівчину. Сьогодні в бутиках можна зустріти як класичні варіанти валянок, так і дизайнерські моделі з декоративними елементами і фурнітурою. Всі вони, без винятку, потребують професійного догляду, адже виготовлені зі зваляної овечої вовни.

У домашніх умовах надати якісний догляд валянкам дуже важко через наступні причини:

 

  • таким чобіткам категорично заборонено промокання, оскільки вода сприяє втрати їх форми і призводить до непридатності;
  • валянки не можна сушити біля відкритих джерел тепла (батареї, обігрівачі тощо), так як повсть починає пересихати, твердіти і навіть ламатися;
  • неправильно підібрана взуттєва щітка для чищення може призвести до утворення міні-подряпин на поверхні такого взуття.

 

Якщо Вам потрібно усунути з валянок загальні пилові забруднення, то це можливо зробити вдома за допомогою м'якої щітки, наприклад, з козячого волосу, не пошкоджуючи поверхні волокон. Якщо ж, на виробі присутні досить сильні забруднення і сольові патьоки, то ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів.

 

В UNMOMENTO чищення валянок здійснюється обов'язково уручну на спеціальному італійському обладнанні з використанням інноваційних безфосфатних препаратів, для того, щоб не пошкодити структуру волокон і максимально усунути всі плями і патьоки. Наші фахівці визначають походження забруднень і підбирають найбільш оптимальні засоби для їх видалення. Також в UNMOMENTO можна не тільки якісно почистити валянки, але і відновити їх колір, і обробити брудо-, водовідштовхувальними засобами.
Тому при активному використанні валянок, і, тим більше, після закінчення зимового сезону, ми наполегливо рекомендуємо здавати їх в професійну хімчистку. З нами Ваші валянки будуть зігрівати Вас теплом ще не одну холодну зиму.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93