Чи можна видалити плями від вина в хімчистці?

Вино є благородним напоєм в келиху і перетворюється в прикру неприємність, якщо опиняється на одязі. А так як вино ми, як правило, п'ємо «з нагоди», речі страждають святкові, тобто найулюбленіші і дорогі.

З такою неприємністю краще звертатися до професіоналів, так як, обробляючи такі складні плями вдома, до того ж за "бабусиними методами" або підручними засобами для виведення плям, можна легко деформувати виріб, зірвати колір, утворити патьоки, з якими не зможуть впоратися після Ваших експериментів навіть в хімчистці.

 

Ми в UNMOMENTO володіємо досить широким асортиментом препаратів, які застосовуються для обробки тих чи інших видів плям, і в їх числі плями від вина. У професійній хімчистці технолог обов'язково зробить пробу на видалення плями, перевірить, як цей препарат реагує при контакті з тканиною, щоб уникнути порушень в структурі і кольорі виробу.

 

Подібні плями краще довіряти фахівцям, які зможуть привести річ у первісний вигляд без ризику для втрати виробу. Насичені червоні вина в домашніх умовах відпираються далеко не завжди, зате справжні професіонали хімчистки справляються з ними з легкістю (якщо ви, звичайно, не закріпили пляму самостійними експериментами). Після нашої хімчистки Ви не зможете згадати, де була винна пляма.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93