Чи можна піддавати хімічному чищенню поліестер?

Поліестер - поліефірне синтетичне волокно, має досить корисну властивість добре закріплювати форму при нагріванні. Це використовується в створенні одягу, де необхідно «тримати» складки - наприклад, спідниць-плісе. Однак, необхідно враховувати, що при перегріванні тканини вище 40 градусів на ній можуть утворитися і непотрібні «м'яті» складки, від яких не просто буде позбутися.

Поліестер стійкий до дії світла та мілі з мікробами, а також добре чинить опір плямам. Вирізняється чистотою і міцністю фарб, та й прослужить кілька років. Але! Це тільки при правильному догляді за подібними виробами.
Найбільш популярна суміш поліестеру і бавовни, однак завдяки своїй м'якості і здатності швидко сохнути поліестер додається і у вовну, і у віскозу.

 

Перед тим як почати домашні доглядові експерименти за річчю з поліестеру, потрібно звернути увагу на маркування та, що нам рекомендує виробник. Найчастіше Ви побачите, що поліестер можна піддавати аква-обробці. Але це тільки в тому випадку, якщо Ви не дуже цінуєте річчю і можете ризикувати її зовнішнім виглядом. Вся справа в тому, що неправильно обраний температурний режим або агресивні препарати, назавжди можуть зіпсувати Вашу річ, ставши причиною линяння або деформації самого виробу.

У тому випадку, коли на виробі з'явилися плями, з якими Ви сумніваєтеся, що зможете впоратися самостійно, а на маркуванні зазначено, що в складі присутня поліестерова нитка, і виробник рекомендує професійне чищення, тоді без уповільнення (поки плями не закріпилися) необхідно здавати виріб з поліестеру в хімчистку, де фахівцями буде повністю проведена превентивна робота з видалення плям, подальше делікатне чищення, професійне прасування.

Наші фахівці зможуть уникнути такого неприємного дефекту як ласи, тобто припали від праски.
Тому, якщо Ви не готові ризикувати улюбленими речами і своїм настроєм, сумніваєтеся в своїх силах, найправильнішим рішенням буде звернутися до кращих фахівців - в хімчистку UNMOMENTO.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93