Чи може «сісти» пальто після хімчистки?

Відразу Вам зізнаємося, Ваша пральна машина не зможе впоратися з чищенням пальто! Не кажучи вже про всі забруднення, які Ви їй надасте, і це лише одна сторона медалі. З домашньою пральною машиною є ще один нюанс: є перелік речей, які категорично не можна прати самостійно (рекомендація виробників), і ось як раз Ваше улюблене пальто і знаходиться в цьому списку.

Але Ви можете сказати: "Хімчистка - це довго і це невиправдані витрати, сучасними миючими засобами можна домогтися стерильної чистоти". А чи знаєте Ви, що, думаючи таким чином, Ви не рятуєте ні свої речі, ні свого часу, ні свій гаманець?
Якщо Ви економите час - UNMOMENTO ідеальний варіант звільнити себе від прання для інших справ, та й виклик кур'єра додому значно вигідніше походу на найближчий пункт прийому. А якщо хочете заощадити бюджет - тоді професійний правильний догляд вбереже Вас від купівлі нового пальто.

Тоді все-таки, чому пальто (і будь-які речі на підкладці) треба здавати в хімчистку? Як мінімум тому що, зимове або демісезонне пальто прати взагалі не можна, річ буде зіпсована відразу. Якщо в складі виробу є вовна або кашемір, то пальто «сяде», а підкладка залишиться початкового розміру. Повернути одягу його розмір не вийде, тому тільки хімчистка! В UNMOMENTO Вашому виробу нададуть належний догляд, проведуть всі превентивні заходи щодо захисту фурнітури і зроблять необхідні проби; підберуть оптимальний тип чищення і найбільш ефективні препарати конкретно для Вашого випадку! Професійна хімчистка UNMOMENTO - це завжди без ризику для виробу і зайвих витрат часу, сил і засобів.

 «А як часто потрібно чистити пальто в хімчистці?» -  запитаєте Ви. Залежно від забруднень, але не рідше одного разу після закінчення сезону. Чому важливо зробити чищення після? Справа в тому, що з часом на пальто, шо вдягалося,  проявляються приховані дефекти і плями, які потім усунути дуже складно або зовсім неможливо. Тому, своєчасний професійний догляд - запорука краси і довговічності Вашого улюбленого пальто!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93