Чи може хімчистка зіпсувати шубу?

Шуба з натурального хутра говорить про певний статус. Ймовірно, з цієї причини практично кожна жінка мріє про даний предмет гардероба.

Якщо правильно доглядати за хутряними виробами, то і шуба, і дублянка можуть прослужити дуже і дуже довгий час.
Хутряні вироби коштують дорого, тому вимагають особливого до себе ставлення, правильного догляду та зберігання.
Наприклад, їх потрібно «захищати» від мілі, волосоїда, жука-шкіроїда. У весняно-літній період личинки шкідників активізуються. Тому квітень-травень - найбільш відповідний час для застосування комплексу протизахисної атаки від комах.

Також, фахівці вважають, що хімчистку хутряних виробів слід доручати лише професіоналам і не менше одного разу на рік.
Самостійно слід регулярно провітрювати (але не під прямими сонячними променями) і витрушувати шубу.

Для збереження краси Ваших хутряних виробів важливо дотримуватися таких правил:

  • не намагайтеся чистити хутряні вироби самостійно; це потягне за собою як мінімум злипле хутро, деформацію міздрі і в результаті повну втрату зовнішнього вигляду;
  • чистіть хутряні вироби в хімчистці щорічно в кінці зимового сезону; це дозволить забрудненню та іншому пилу на нашаровуватися, щоб не нашкодити примхливій ??структурі ворсу;
  • зберігайте хутряні вироби в спеціальному чохлі в сухому прохолодному і просторому місці, уникаючи попадання прямих сонячних променів;
  • не носіть хутряні вироби із замшевими сумками;
  • уникайте потрапляння на хутро косметичних засобів та парфумерії.

Хутро - це живий матеріал, тому і догляд за ним повинен бути максимально дбайливим.

У професійній хімчистці Вашому хутряному виробу нададуть делікатне чищення, розпушать і продують хутро, проведуть чищення підкладки і помістять виріб в спеціальне сховище, де при особливій температурі і постійній вентиляції Вашій шубі або жилетці буде затишно і комфортно. Фахівці застосовують кращі препарати, без агресивних складових, щоб не нашкодити ніжному ворсу, але і очистити його від зовнішніх забруднень. Хімчистка UNMOMENTO має 24 роки досвіду роботи, арсенал кращих експертів, обладнання нового покоління, інноваційні препарати і довіру сотні тисяч лояльних клієнтів.

Тому, сміливо довіряйте кращим професіоналам, а після таких доглядових процедур, як в UNMOMENTO, хутро на виробі струмує і блищить, виглядає чудово і збирає захоплені погляди оточуючих.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93