Чи можна здати валізу в хімчистку?

Валіза є вірним супутником подорожей і відпусток. Знайти ту саму зручну, практичну і якісну валізу – це півбіди, а ось повернути її минулий зовнішній вигляд і позбутися від плям після чергової поїздки – проблема складніша.

 

Як правило, валіза - це не одноразова покупка, ми ретельно ставимося до її  вибору, розраховуючи на тривале використання. Згодом вона починає накопичувати забруднення і втрачати свою привабливість через постійну експлуатацію. Якісно почистити такий аксесуар в домашніх умовах не тільки проблематично, але і неможливо. З цієї статті Ви дізнаєтеся, чому не тільки можна, але і потрібно здавати валізу в хімчистку.

 

Початковим етапом чищення валізи в професійній хімчистці є аналіз матеріалу, з якого вона виготовлена, а також ступеня забруднення і природи походження плям. І тільки після цього вже підбираються оптимальні препарати, сумісні з тканиною, і методи чищення. Спроби видалити плями самостійно призводять до того, що Ви ще більше втираєте забруднення, тим самим, руйнуючи внутрішню структуру матеріалу. І якщо зовні Вам буде здаватися, що плями немає, то зсередини тканина буде виснажуватися. До того ж, в домашніх умовах неможливо повністю прибрати залишки миючих засобів, які можуть залишити після себе розводи і також призвести до пошкодження матеріалу.

 

В UNMOMENTO використовується сучасне обладнання і застосовується унікальна лінійка професійних препаратів, що дозволяє нам дбайливо і делікатно усувати різні види плям (танінні, жирові, білкові і т.д.) навіть у важкодоступних місцях валізи. Коли в домашніх умовах можливо відчистити 50% виробу, ми гарантуємо 100%-у чистоту підкладки, зовнішньої і внутрішньої поверхні валізи.

 

Першокласні технології дозволяють нам не тільки відчистити валізу від забруднень і прибрати неприємний запах, але і зберегти форму виробу, повернути насичений колір і усунути сліди зношеності.

При необхідності наші фахівці здійснять дрібний ремонт: замінять блискавку, усунуть пориви і т.д. Завершальним приємним бонусом в умовах професійної хімчистки буде дезінфекційна обробка валізи від бактерій і мікробів.

З UNMOMENTO Ваш відпочинок буде залишати відбитки тільки у вашій пам'яті, а не на багажі!

 

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93