Чи можна почистити замшеве взуття в хімчистці?

Взуття з натуральної замші залишається таким же популярним і затребуваним протягом багатьох років, підкреслюючи гарний смак і статус її власника. Однак деякі люди милуються красою такого взуття тільки на вітринах магазину і відмовляють собі в покупці через його вибагливість в догляді. Так, замша вважається більш «примхливим» матеріалом, ніж шкіра, і, дійсно, вимагає дбайливого поводження.

У домашніх умовах набагато простіше зіпсувати замшеве взуття, ніж надати йому якісний догляд, з наступного ряду причин:

1. Замша не стійка до води і високих температур. Нагрівальні прилади і надмірна волога призводять до деформації взуття: воно може розтягнутися або, навпаки, стиснутися.

2. Видалення забруднень за допомогою серветок або губок може стати причиною появи потертостей, оскільки такими маніпуляціями Ви будете втирати пляму ще глибше в структуру волокна, тим самим руйнуючи верхній шар міздрі.

3. Не правильно підібрані водовідштовхувальні і фарбувальні спреї, можуть стати причиною утворення плям на взутті.

Тому будьте готові до того, що подібний матеріал потребує професійної турботи. Завдяки якісному і дбайливому догляду від UNMOMENTO

 

Ви можете сміливо купувати, вподобану пару замшевих туфель або чобіт, і не переживати про збереження привабливості їх зовнішнього вигляду.
За плечима наших технологів багаторічний досвід, інноваційне обладнання та лінійка безпечних безфосфатних препаратів, що дозволяє нам надавати широкий спектр послуг по догляду за взуттям із замші.

 

Фахівці UNMOMENTO усувають сліди бруду і сольові патьоки за допомогою делікатного чищення, щоб не пошкодити структуру волокон. Наші майстри визначають походження забруднень і підбирають найбільш оптимальні засоби для їх видалення. Це не тільки гарантує виведення плям, але і дозволяє не нашкодити таким властивостям замші, як повітропроникність, бархатистість і пористість.

 

Також в UNMOMENTO можна не тільки якісно почистити замшеве взуття, але і провести роботи по його відновленню: фарбування і оновлення кольору, підняття ворсу, видалення потертостей і навіть обробка розчином частинок срібла, яка дозволяє позбутися від неприємних запахів, що з'являються при тривалій експлуатації.

UNMOMENTO, з турботою про Вас і Ваші речі!

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93