Чи можна запах сечі прибрати в хімчистці?

 

Пляма від сечі є не тільки одним з найбільш неприємних забруднень, але і відрізняється своїм специфічним різким запахом. І якщо з одягу усунути подібну проблему можна спробувати за допомогою прання, то з м'яких меблів або матраца в домашніх умовах зробити це неможливо.

 

Чому такі плями слід довіряти професійній хімчистці? По-перше, при самостійному чищенні Ви ще глибше втираєте пляму в матеріал виробу. Крім того, після таких маніпуляцій неприємний запах не тільки посилиться, але ще і стане сприятливим середовищем для розмноження бактерій і мікробів. По-друге, не професійні препарати для чищення не тільки закріплюють кристали сечовини у волокнах тканини, але і можуть назавжди зіпсувати оббивку, через несумісність реагентів з матеріалом.

 

Гарантований спосіб усунути пляму і вивести запах сечі без ризиків псування виробу – звернутися в хімчистку.
У арсеналі майстрів UNMOMENTO сучасні італійські технології та професійні засоби для чищення, за допомогою яких розводи від сечі зникають разом із запахом. Ми використовуємо безфосфатні гіпоалергенні препарати, які не містять в собі агресивну хімію і барвники, тому таке чищення не тільки не нашкодить навіть найделікатнішому матеріалу оббивки м'яких меблів або килиму, але і є абсолютно безпечною для Вашого здоров'я.

 

Завдяки делікатному методу чищення і спеціальному обладнанню, препарати проникають глибоко всередину виробу, руйнуючи навіть плями сечі, що в’їлися. Це гарантує не тільки усунення неприємного запаху, але і відсутність ризиків гниття тканини через залишок зайвої вологи.

 

Також на завершення фахівці UNMOMENTO проведуть антибактеріальну обробку виробу від мікробів і вірусів.
Замовляйте кур'єра або залишайте свою заявку на сайті, і ми оперативно знайдемо рішення Вашої проблеми за доступними цінами.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93