Відмінність між типами чищення UNMOMENTO та UNMOMENTO Premium

Прийом виробу та оформлення замовлення – перший етап, з якого починається шлях до чистоти Вашої улюбленої речі.
Він є не менш важливим, ніж сам процес чищення, адже саме на цьому етапі наші співробітники ретельно оглядають виріб, виявляють всі забруднення і можливі дефекти, а також визначають оптимальний тип чищення.

 

Рекомендації по догляду від виробника, тип тканини, наявність фурнітури і декоративних елементів, природа походження плями – ці фактори безпосередньо впливають на вибір типу чищення, від якого залежить досягнення максимально можливого результату при обробці без ризиків псування для виробу.
З цієї статті Ви дізнаєтеся, чим відрізняються два основних типи чищення, представлених в нашій мережі - UNMOMENTO та UNMOMENTO Premium.

 

1. Типи виробів, що піддаються обробці. Чищення UNMOMENTO підходить для речей простого, класичного крою, які не доповнені мереживами, стразами та іншими декоративними елементами. У свою чергу, UNMOMENTO Premium допускає чищення речей з делікатних тканин складного крою з комбінацією кольору і декором, а також брендових виробів.
2. Попередні проби. Обидва типи чищення передбачають попередні проби на реакцію препарату при взаємодії із забрудненням, так як плями можуть бути змішані за своєю природою. Але в сервісі Premium додатково здійснюється проба на ризики для тканини. Наші фахівці перевіряють стійкість барвника по відношенню до препарату, а також аналізують міцність волокна тканини. Це дає можливість мінімізувати ризики зриву кольору виробу і не порушити структуру волокна.
3. Повторна обробка. Чищення Premium передбачає повторну обробку виробу в разі, якщо забруднення не вдалося видалити з першого разу. Технолог додатково опрацьовує плями, при необхідності застосовуючи препарати більш сильного спектру дії, і відправляє виріб на повторний цикл чищення.
4. Гарантія збереження фурнітури. Потокове чищення UNMOMENTO не передбачає обробку виробу з незнімною фурнітурою. А ось сервіс Premium дозволяє чистити речі з масивними карабінами, пряжками, блискавками та іншою фурнітурою. Перед чищенням кожен елемент попередньо захищають для максимального запобігання від пошкоджень.
5. Індивідуальна та захисна упаковка. Всі речі після чищення Premium упаковуються в біорозкладаний поліетилен і фірмовий чохол з натуральних тканин. Такі чохли захищають виріб від можливих пошкоджень при транспортуванні і відмінно підходять для зберігання в шафі (рекомендується зняти поліетилен).
6. Засоби для виведення плям. У стандартному чищенні UNMOMENTO застосовується 5 груп препаратів для виведення плям і 3 програми в машинах чищення. В UNMOMENTO Premium використовується 7 груп засобів для виведення плям і розширена панель програм, які обираються в залежності від складності виробу і ступеня забруднення.
7. Ручне чищення. І в UNMOMENTO, і в Premium здійснюється чищення речей, як сухим методом, так і аква. Але для роботи з делікатними матеріалами або комбінованими виробами в сервісі Premium передбачена ручне чищення в тому числі. За допомогою даного методу наші майстри усунуть плями і забруднення без ризиків пошкодження для структури тканини навіть таких ніжних матеріалів, як шовк або шкіра.
8. Відновлення кольору. На відміну від стандартного чищення, в UNMOMENTO Premium є послуга відновлення кольору тканини виробу.

 

Наші майстри за допомогою спеціальних барвників усунуть бляклість кольору і повернуть йому колишню насиченість.
Тому, дотримуючись професійних рекомендацій від наших фахівців, Ваші речі будуть радувати Вас своєю красою ще не один рік.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93