Чи можна пофарбувати джинси в хімчистці?


Зручні і практичні, чудово підкреслюють фігуру і приховують вади, підходять для повсякденної прогулянки і галасливої вечірки – так, це все вони, твої ідеальні джинси. Але при домашньому догляді з часом барвник вимивається, що призводить до втрати кольору джинсів і бляклості. В Інтернеті можна знайти величезну кількість варіантів фарбування виробу, починаючи від банальної синьки і марганцівки з аніліновими барвниками, закінчуючи рекомендаціями фарбування в деяких хімчистках.
Крім того, що такі домашні експерименти можуть зірвати колір, виснажити волокно та остаточно зіпсувати джинси, вони ще й завдадуть шкоди Вашому здоров'ю. Роздратування шкіри і слизової оболонки ока, алергія і хвороби дихальних шляхів – фарбування в домашніх умовах може стати причиною подібних проблем.

 

Ще одна сторона цієї історії, це те, що Ви не тільки завдасте шкоди виробу і своєму здоров'ю, але ще після фарбування (навіть в хімчистці) барвник буде мігрувати на всі речі, з якими від буде контактувати,  і залишати сліди на Вашій шкірі!
Чи варто ризикувати втратою інших речей і здоров'ям через одноразовий вихід в оновлених джинсах? Відповідь очевидна! Але як же в підсумку бути з втратою яскравості виробу? І в цьому Вам допоможе професійний догляд, який забезпечить постійне насичення кольором Ваші улюблені речі, а спеціалізовані препарати та обладнання захистять від зриву кольору і вимивання тону.
В UNMOMENTO вся робота відбувається на професійному італійському обладнанні із застосуванням безпечних для шкіри і тканин високоякісних препаратів. Наша лінійка професійних препаратів ефективна для виведення навіть найсильніших забруднень і плям, а також насичує волокна тоном, фіксує і запобігає передчасному освітленню.

 

При необхідності наші фахівці можуть локально відновлювати відтінок в певних місцях, наприклад, якщо на джинсах є затерті ділянки. Наявність широкого асортименту палітри кольорів дозволяє нам оновити будь-який колір джинсів, повернути їх природну красу.
Багаторічний досвід компанії, висококласні професіонали і дотримання технологічних норм -гарантія збереження форми, м'якості матеріалу джинсів, відсутність запаху хімії, а також алергічних реакцій.
UNMOMENTO, з турботою про Вас і Ваші речі!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93