Чи можна почистити норкову шубу в хімчистці?

Хутро норки  вважається королівським і входить до числа одних з найдорожчих в світі. Популярність норки викликана не тільки зовнішньою красою і вишуканістю, але і високим ступенем еластичності і довговічності даного хутра. Презентабельність норкової шуби або манто залежить від 2-х важливих факторів: якості хутра (густота ворсу, товщина міздрі, вид норки, технологія пошиття і т.д.) і регулярного правильного догляду.

 

Норкову шубу рекомендується чистити не рідше, ніж 1 раз на рік. Як і будь-яке натуральне хутро, норка дуже "примхлива" в догляді. Зайва волога, високі температури, часте користування спиртовмісною косметикою, зберігання в синтетичних чохлах, неправильно підібрані засоби для догляду – і ось вже Ваша улюблена норкова шуба не така м'яка, як раніше, а хутро втратило свою еластичність і блиск.
Наважуючись в домашніх умовах відчистити на нірці навіть найменшу пляму, Ви ризикуєте видалити природнє жирове просочення, утворити потертості, заломи і назавжди деформувати виріб. Уникнути подібних наслідків допоможе звернення до фахівців професійної хімчистки.

 

За плечима майстрів UNMOMENTO 24-річний досвід і практичні знання, професійне обладнання та препарати, що дозволяє надавати широкий спектр послуг по догляду за норковими шубами.
Перед чищенням наші фахівці ретельно оглянуть виріб для аналізу стану хутра і виявлення можливих дефектів, щоб визначити необхідні процеси роботи і гарантувати максимально можливий результат.

 

У своїй роботі ми використовуємо італійське обладнання нового покоління і безфосфатні гіпоалергенні препарати, які дозволяють нам справлятися з різними видами плям і, головне, не впливають агресивно на хутро, що мінімізує ризики його випадання, появи лисин, а також втрату блиску і м'якості.
Для видалення забруднень ми застосовуємо сухий метод очищення, призначений для догляду за делікатними матеріалами, в тому числі, такими як хутро норки. Обробка норкової шуби проводиться спеціальними розчинниками, які наносяться на ділянки з плямами, а потім річ повністю очищається і висушується в спеціальному обладнанні. Завдяки такому делікатному методу, що має низький ступінь зволоженості при чищенні, норковій шубі не загрожує усадка, линяння або поява розводів.

 

При наявності незнімної фурнітури або інших декоративних елементів майстри UNMOMENTO проведуть всі необхідні превентивні заходи щодо їх захисту або демонтаж!
Наші фахівці, за бажанням клієнта, здійснять ремонт виробу: заміну гачків, підшив підкладки, відновлення поривів і т. д.
Крім чищення і ремонту, в UNMOMENTO Ви можете скористатися унікальною послугою – професійним сховищем для Вашої норкової шуби, де постійно підтримується правильний рівень вологості, температури і повітрообмін.
Замовляйте кур'єра або залишайте заявку на сайті, і ми оперативно знайдемо рішення будь-якої проблеми за доступними цінами.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93