Чи можна почистити ортопедичний матрац в хімчистці?

Глибокий і повноцінний сон є запорукою міцного здоров'я і підвищеної продуктивності протягом дня. Ортопедичний матрац позитивно впливає на якість сну, оскільки має ряд оздоровчих переваг в порівнянні з іншими матрацами: він утримує хребет в правильному положенні, що знижує ризики погіршення постави, розвантажує м'язи і повторює всі вигини тіла людини. Але не тільки властивості ортопедичного матраца впливають на здоров'я, а й регулярний правильний догляд за ним. Через щоденну експлуатацію матрац накопичує в собі пил, покривається забрудненнями, просочується потом людини і запахами. Навіть регулярна зміна постільної білизни не захищає від подібних проблем. І згодом матрац стає сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів і хвороботворних бактерій.

 

Ортопедичний матрац має складну конструкцію і складається з койри, пінополіуретану, поролону або латексу та інших матеріалів. Такий матрац неможливо почистити в домашніх умовах. По-перше, Ви не видалите глибинні забруднення і мікробів, які зовні не спостерігаються.

 

По-друге, побутові засоби для чищення не впораються з усіма видами плям і до того ж залишаться в наповнювачі, оскільки вимити їх повністю не вдається. Це призводить до руйнування структури матеріалу, а в подальшому до деформації і втрати пружності матраца. По-третє, вкрай складно повністю просушити матрац вдома. Волога проникає глибоко в шари і, якщо зверху він буде сухим, то всередині може завестися грибок або цвіль.

 

Оптимальним рішенням стане хімчистка ортопедичного матраца, яка не тільки продовжить термін експлуатації виробу, але і заощадить Ваші кошти на купівлю нового після експериментів з домашнім чищенням.

 

Завдяки 24-річному досвіду і колосальному багажу знань наших фахівців, в UNMOMENTO знають все про професійний догляд за ортопедичними матрацами.

 

Залежно від матеріалу наповнювача, виду забруднення і рекомендацій виробника, ми підберемо оптимальний метод чищення – сухий або аква, а також допустимі реагенти для чищення.
Використовуване професійне італійське обладнання, дозволяє нам здійснювати глибинне вакуумне очищення і всмоктуванням витягувати невидимі забруднення, пил і запахи, що в’їдаються. Після такого чищення Вам не потрібно переживати, що волога залишиться всередині матраца.

 

В арсеналі наших майстрів є і безфосфатні гіпоалергенні засоби чищення. Вони не тільки гарантують видалення різного роду плям (крові, сечі, жирів і т.д.), збереження цілісності матеріалу та ортопедичних властивостей матраца, але і є абсолютно безпечними для здоров'я і не викликають алергії або інших побічних реакцій.
На завершення за допомогою унікальної системи очищення POTEMA, майстри UNMOMENTO проведуть антибактеріальну обробку матраца від пилових кліщів та інших мікроорганізмів.

 

Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам за номером телефону і вже завтра Ваш матрац буде ідеально чистим, а сон – комфортним і безпечним.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93