ПРАСУВАННЯ

М'яті сорочки, метрові простирадла і "примхливі" тканини - процес прасування одягу і домашнього текстилю завжди виснажливий і клопіткий для кожної господині.

Попри це, прасування виробів невід'ємна частина домашнього побуту, яка дозволяє нам не тільки виглядати охайно, але і сприяє відновленню міцності тканин після прання, підсилює їх зносостійкість і, головне, знищує бактерії та пилових кліщів.

Сьогодні існують різноманітні моделі прасок з 10-ми функціями та режимів, відпарювачі і навіть цілі парові станції. Але навіть найновітніші побутові прилади в недосвідчених руках можуть пошкодити і зіпсувати виріб.

Заломи, деформація структури тканини, ласи, зіпсовані декоративні елементи - це лише невелика частина проблем, з якою Ви можете зіткнутися в процесі прасування.

Кращим рішенням в цій ситуації стане якісне і дбайливе прасування від професіоналів UNMOMENTO.

За плечима наших технологів багаторічний досвід роботи з різними типами тканин, безпечні безфосфатні препарати і виключно професійне парове обладнання, що дозволяє нам випрасовувати навіть комбіновані вироби без ризику псування для них.

Ми працюємо з усіма видами одягу будь-якої складності, тому з легкістю приводимо до ладу, як бавовняну футболку, так і вечірню сукню з розсипом каменів і страз. Ви можете не хвилюватися, що в процесі прасування Ваша фурнітура або елементи декору постраждають, адже ми дбайливо захищаємо їх спеціальною тканиною.

Залежно від матеріалу ми підберемо оптимальний температурний режим, щоб не пошкодити волокна і прибрати заломи та згини навіть з таких делікатних тканин, як шовк, шифон або сатин. Також наші фахівці прасують і плісировані вироби, зберігаючи при цьому їх жату форму і складки за допомогою пресування, що в домашніх умовах виконати неможливо.

Крім цього, ми надаємо догляд і за домашнім текстилем: легкі прозорі тюлі та портьєри з ламбрекенами, комплекти шовкової постільної білизни і розшиті скатертини - для майстрів UNMOMENTO відпрасувати і ці вироби не складе труднощів!

Залишайте свою заявку на сайті або замовляйте кур'єра, і ми оперативно знайдемо рішення Вашої проблеми за доступними цінами.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93