СКІЛЬКИ КОШТУЄ ХІМЧИСТКА ПУХОВИКА?

З настанням холодів куртки і пальто змінюються на більш комфортні та практичні пуховики. Переваг у цього верхнього одягу багато: висока теплоізоляція, пористість і легкість наповнювача, різноманітність фасонів і дизайну.

Незважаючи на свою практичність, пуховик потребує регулярного і професійного догляду. Пил, скупчення бруду, неприємні запахи призводять до втрати презентабельного зовнішнього вигляду виробу. Намагаючись самостійно усунути подібні дефекти за допомогою побутових пральних гелів і порошків, Ви гарантовано зіпсуєте пуховик. Розводи від очисних засобів, втрата термостійкості і яскравості кольору, збитий наповнювач - саме в такому стані буде Ваш пуховик після першого ж прання.

Тому, рекомендуємо Вам не експериментувати, а звернутися до фахівців хімчистки, тим більше, коли професійна чистка пуховика в UNMOMENTO коштує від 520 гривень!

Перед початком роботи наші майстри ретельно оглянуть виріб для виявлення забруднень і плям, зроблять виміри, а також проведуть захист незнімних елементів декору (ґудзики, значки і т.д.) спеціальною тканиною, щоб не пошкодити їх цілісність, напилення і колір.

Використання сухого методу чищення і гіпоалергенних безфосфатних препаратів дозволяє уникнути негативних наслідків на структуру матеріалу, ефективно усунути забруднення будь-якої складності і залиснілі поверхні  без ризику усадки, зберегти цілісність наповнювача пуховика і його водовідштовхувальне покриття.

А якщо на Вашому пуховику присутня ще й хутряна обробка, то майстри UNMOMENTO з легкістю повернуть їй блиск і м'якість!

UNMOMENTO - професійний сервіс за доступними цінами!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93