СКІЛЬКИ КОШТУЄ ХІМЧИСТКА?

Ринок хімчисток безперервно зростає, пропонуючи повний комплекс послуг. Таке зростання цілком виправдане, оскільки все більше людей надають перевагу професійному догляду за гардеробом.

 

Причиною цього є незаперечні переваги хімчистки, а саме:

  • застосування професійного обладнання та очищувальних препаратів, здатних усунути забруднення будь-якої складності;
  • можливість вибору технології і методу очищення в залежності від типу і структури матеріалу, що дозволяє обробляти вироби навіть з делікатних тканин;
  • мінімізація ризиків псування виробу: усадки, деформації, зриву кольору і т. д.;
  • подовження терміну експлуатації.

 

Хімчистка куртки і вечірньої сукні, матраца і дивана, прання постільної білизни і прасування одягу, чищення та ремонт взуття, озонування та редизайн одягу - спектр послуг в даній сфері величезний, як і кількість компаній, що надають цей сервіс.

 

Найчастіше, на вибір хімчистки впливають не тільки відгуки клієнтів про якість послуг, що надаються, але і ціна на них. Буває, що вартість на одну і ту ж послугу в різних компаніях може відрізнятися в 1,5-2 рази. У цій статті ми розберемо, від чого залежать ціни на хімчистку.

 

  1. Характеристика виробу. На ціну безпосередньо впливає фасон, матеріал, з якого виконана річ (однорідна тканина або комбінована з додатковим декором і т.д.), розмір, складність і ступінь забруднення.
  2. Метод обробки. Залежно від перерахованих вище факторів визначається оптимальний вид обробки: аква-чистка, суха вуглеводнева чистка, суха чистка перхлоретіленом і ручна чистка. Кожна з них передбачає застосування різних очисних засобів і технологій, що також впливає на вартість.
  3. Технічне оснащення. Одним з ключових елементів в роботі хімчистки є обладнання. Кабіни для виведення плям, багатофункціональні машини чищення, парогенератори і прасувальні столи - це лише частина техніки, яка може застосовуватися для обробки 1-ї речі, щоб досягти максимального результату. Неякісне обладнання може пошкодити виріб: деформувати (річ може "сісти" або розтягнутися), зірвати колір (вигорання, міграція барвників), залишити ласи після прасування або зіпсувати декор. Тому ціна на чистку також залежить від обладнання, на якому вона проводиться.
  4. Засоби для виведення плям. Аналогічна ситуація і з засобами для чищення. У бажанні заощадити деякі компанії можуть використовувати неякісну агресивну хімію, піддаючи ризику, як виріб, так і здоров'я клієнта і персоналу. Тому важливо знати, які препарати будуть застосовані в процесі обробки.
  5. Фахівці. Кваліфікація персоналу також є частиною формування ціни на послуги. Досвід роботи, знання, постійний розвиток і навчання безпосередньо впливає на якість виконання замовлень.

 

25-річний досвід у сфері побутових послуг, використання гіпоалергенних безфосфатних препаратів, сучасне обладнання від кращих виробників Італії, глибинні знання специфік і технологій -фундамент, який дозволяє залишатися UNMOMENTO лідером на ринку хімчисток і надавати якісний сервіс за доступними цінами! До того ж у нас Ви завжди можете знайти актуальні акційні пропозиції та отримати приємний бонус на відвідування.

 

Прорахувати вартість і дізнатися всі ціни на послуги хімчистки (вивести пляму, прання, прасування, чистка меблів) можна на сайті або через мобільний додаток.

 

UNMOMENTO - з любов'ю до Вас і Ваших речей!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93