РЕМОНТ ШКІРЯНИХ КУРТОК

Відома всьому світу куртка-косуха з'явилася в Америці близько 100 років тому і була елементом одягу байкерів і рокерів. Зараз же важко собі уявити гардероб будь-якої людини без базової шкіряної куртки. Бомбери, косухи - сьогодні в бутиках представлені різноманітні моделі і фасони даної куртки з декоративними елементами, асиметричним кроєм і у всіх колірних відтінках.

 

Якісна куртка з натуральної шкіри - річ не з дешевих, тому завжди хочеться, щоб така покупка прослужила, як можна довше. Однак не дотримання правил по догляду, регулярні або випадкові механічні пошкодження призводять до того, що виріб втрачає свою привабливість, деформується, затирається і покривається подряпинами.

 

Вирішити подібні проблеми можна, звернувшись до професійних кравців, які допоможуть в реставрації виробу. Ми не рекомендуємо намагатися самостійно усунути дефекти, бо Ви можете ще більше погіршити проблему, і тоді навіть фахівці не зможуть Вам допомогти.

 

Ремонт шкіряних курток - популярна і затребувана послуга в мережі хімчисток UNMOMENTO. І це не дивно, оскільки за плечима наших майстрів 25-річний досвід роботи з чищенням і реставрацією шкіряних виробів. Завдяки італійському обладнанню, лінійці сучасних безфосфатних препаратів і, звичайно ж, нашим талановитим фахівцям, ми реалізовуємо широкий спектр послуг з ремонту шкіряних курток в Києві: делікатно усуваємо розрізи і подряпини, вшиваємо блискавку і повністю перешиваємо підкладку, виконуємо підгін по фігурі і підфарбовуємо, повертаючи насичений колір.

 

Ми обов'язково просочуємо шкіряну куртку спеціальним засобом, щоб матеріал не втрачав свою еластичність, м'якість і блиск, а в завершенні обробляємо водовідштовхувальним препаратом.

 

UNMOMENTO - з турботою про Вас і Ваші речі!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93