РЕМОНТ ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ

Вироби з натуральної шкіри залишаються популярними і затребуваними протягом багатьох років. І це не дивно, адже даний матеріал славиться своєю довговічністю, екологічністю та еластичністю.

 

Але навіть такий зносостійкий матеріал, як шкіра, схильний до механічних пошкоджень в процесі експлуатації. Потертості, подряпини, порізи і дірки нерідко можуть з'явитися на дорогій брендовій куртці або піджаку.

 

Не варто засмучуватися завчасно, з ремонтом шкіряних виробів від UNMOMENTO Ваші речі прослужать Вам ще не один рік!

 

Багаторічний досвід наших фахівців, професійне обладнання нового покоління та лінійка італійських безфосфатних препаратів дозволяють нам здійснювати не тільки якісну чистку шкіряних виробів, але і виконувати ремонт, відновлення і підгін одягу за вигідними цінами.

 

Ми працюємо з усіма видами шкіри: лакова, гладка шкіра, замша, нубук і т.д. У команді UNMOMENTO тільки кваліфіковані майстри, тому вони усувають дефекти будь-якої складності: заміна блискавки, перешив підкладки, підгін виробу по фігурі, усунення подряпин, розривів і потертостей, а також відновлення насиченості кольору.

 

Якщо ж Ви не тільки у пошуку, наприклад, ремонту шкіряної куртки або штанів, а кардинально хочете оновити виріб, майстри UNMOMENTO з радістю запропонують Вам редизайн у вигляді авторської вишивки або унікального декору.

 

UNMOMENTO - кращий сервіс за вигідними цінами!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93