РОЗТЯЖКА ВЗУТТЯ

Напевно кожному знайома ситуація, коли при купівлі взуття ідеально "сидить" на нозі або злегка тисне, але консультант запевняє, що все "розноситься". І яке ж засмучення, коли бажана пара взуття виявляється тісною, вузькою, тисне і натирає ноги.

 

Найчастіше, власники такого взуття намагаються самостійно розтягнути його, використовуючи всілякі «бабусині» поради та методи: починаючи від банальної піни і спреїв, закінчуючи феном і ватяними тампонами зі спиртом або оцтом. Важливо відзначити, що такі експерименти тягнуть за собою ризики деформувати, пересушити, пошкодити колір і остаточно зіпсувати виріб. Особливо, якщо він виготовлений з натуральних матеріалів, таких як шкіра або замша, які не люблять зайву вологу, спиртовмісні засоби і т. д.

 

Тому рекомендуємо Вам не мучити свої черевики або туфлі сумнівними експериментами, а ноги - незручним взуттям, і звернутися до професіоналів!

 

25-річний досвід компанії UNMOMENTO, висококласні фахівці, італійське обладнання та сучасні технології - гарантія якості та збереження Вашої улюбленої пари взуття!

 

Наші майстри визначать обсяг роботи, детально вивчивши проблему, і підберуть оптимальний метод і препарат для розтяжки в залежності від взуття та його матеріалу. Ми розтягуємо взуття в підйомі, халяві, щиколотці та проході, але головне, що це абсолютно безпечно для Вашого виробу і Ваших ніг. Крім цього, якщо Вам необхідно замінити набійку або профілактику на взутті, поставити блискавку або усунути подряпини - фахівці UNMOMENTO знайдуть рішення будь-якої проблеми!

 

UNMOMENTO - з любов'ю до Вас і Ваших речей!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93