+
+
gapi

Поради

Порада

Яка хімчистка краще?

Хімчистка - процес складний і багатозадачний, він не обмежується простим завантаженням виробу в машину чищення з розчинником. Наприклад, виведення однієї плями передбачає цілий комплекс робіт, що містить в собі: захист фурнітури, визначення природи походження плями, підбір засобів для чищення, попередні проби на реакцію препарату на забруднення, локальну обробку і безпосередньо процес чищення.

 

Такий делікатний підхід не тільки дозволяє усувати забруднення будь-якої складності, але і гарантувати цілісність, і збереження виробу, не піддаючи його ризикам псування, деформації та зриву кольору.

 

У хімчистку потрапляють різні вироби. Вони відрізняються фасоном, матеріалом, ступенем зносу і забруднення, наявністю декоративних вставок і комбінованих елементів, рекомендаціями по догляду і т.д. Перераховані вище фактори безпосередньо впливають на вибір виду хімчистки для вашого виробу.

 

У цій статті ми розберемо основні види хімічних чисток, а також визначимо їх переваги і недоліки.

 

1. Сухе чищення перхлоретиленом. Найбільш відомий і популярний розчинник, що очищає, - перхлоретилен. Він підходить для чищення виробів з високим ступенем забруднення органічними речовинами, включаючи жири і масла. Оскільки щільність перхлоретилену більша за воду практично в 2 рази, він чинить сильний механічний вплив на виріб, тим самим ефективніше очищуючи його. Важливою перевагою даного розчинника є його негорючість і безпечність у використанні, а також відсутність неприємного запаху на речі після чистки. Перхлоретилен не завдає шкоди фактурі виробу і не викликає усадки.

До мінусів можна віднести можливу втрату яскравості кольору, пошкодження прогумованої поверхні і порушення водо -, брудовідштовхувальних просочень.

 

2. Сухе чищення вуглеводнем. Даний вид чищення вважається щадним і екологічним, підходить для виробів з делікатних матеріалів, а саме натуральної шкіри, замші, хутра, шовку, вовни і навіть деяких видів шкірозамінника. В процесі процедури не пошкоджується структура матеріалу і не порушуються барвники, тому кольори залишаються яскравими і насиченими.

Основний мінус вуглеводневої чистки - не ефективна обробка складних плям, що в’їдаються, через дбайливе очищення.

 

3. Аква-чищення. Найбільш екологічний метод чищення, оскільки він не передбачає використання сильнодіючих хімічних реагентів, а проводиться з використанням води і рідких добавок. Завдяки цьому колір виробу залишається незмінним і волокна зберігають свою форму. Підходить для водорозчинних плям, наприклад, від поту, напоїв, бруду з вулиці.

З мінусів: можливі ризики усадки і деформації речей з шовку і вовни, а також ймовірна втрата полірування.

 

4. Ручне чищення. Застосовується для локальної обробки забруднень і чищення делікатних тканин (шовк, шифон, органза) з декоративною обробкою (камені, мереживо, стрази). Ціна на таку чистку висока, оскільки передбачає ручну працю кваліфікованих фахівців.

Мінусом є неповне видалення складних плям і забруднень. На деяких матеріалах при локальній обробці можуть залишатися ореоли, що змушує до проведення повної чистки виробу.

 

Важливо зазначити, що кожен вид хімчистки має свої переваги і недоліки та підбирається фахівцями індивідуально під характеристики виробу. Тому дуже важливо довіряти догляд за гардеробом професіоналам, а не новачкам, які можуть зіпсувати річ!

 

Хімчистка UNMOMENTO надає якісні та професійні послуги ось уже протягом 26-и років і вирішує завдання з чищення та ремонту виробів з текстилю, шкіри, хутра; прання і прасування постільної білизни, штор; чищення м'яких меблів і матраців.

 

У нашому арсеналі безфосфатні препарати для чищення, італійське обладнання нового покоління, фахівці вищого класу, які знають і чітко дотримуються всіх правил технологічного процесу. Саме тому нам довіряють сотні тисяч клієнтів. До того ж ми завжди порадуємо вас актуальними пропозиціями і приємними бонусами на обслуговування.

 

UNMOMENTO - з любов'ю до вас і ваших речей!