ХІМЧИСТКА, ДЕ ФАРБУЮТЬ ОДЯГ

З часом річ зношується, втрачаючи не тільки свою форму, але і колір. Раніше яскраві і насичені кольори змінюються на бляклі і невиразні відтінки. Причини можуть бути різні: використання виробником неякісного барвника, часта носка і непрофесійне прання, вигорання від впливу сонячних променів, недотримання правил догляду за виробом і т. д.

 

Більшість, хто стикаються з подібною проблемою, знаходять рішення у фарбуванні виробу. Сьогодні Інтернет рясніє всілякими барвниками для тканини, як натуральними (овочеві, фруктові соки, куркума і т.д.), так і хімічними (кислотні, кубові, сірчисті і т. д.). Також можна знайти різноманітність способів фарбування виробу в домашніх умовах і закріплення барвника на тканині, наприклад, за допомогою соди, оцту або кислотного розчинника.

 

Незважаючи на багатообіцяючий результат з неймовірним перевтіленням Вашого виробу, будь-яке фарбування тягне за собою непоправні ризики і наслідки.

 

По-перше, при самостійній обробці Ви можете нашкодити своєму здоров'ю. Роздратування шкіри і слизової оболонки ока, алергія, опіки, негативний вплив на дихальні шляхи - неякісний барвник і неправильні методи обробки можуть стати причиною проблем зі здоров'ям.

 

По-друге, повторне фарбування готового виробу абсолютно непередбачуване! Наприклад, на текстильних виробах з синтетичних тканин барвник зовсім може не закріпитися, вимитися після першого ж прання або мігрувати на речі, з якими буде контакт, або навіть на шкіру.

 

По-третє, Ви можете не тільки не отримати бажаний результат, але і остаточно зіпсувати річ, зірвавши повністю колір, пошкодивши структуру волокна і декор з фурнітурою. Вся справа в тому, що фарбування відбувається при дуже високій температурі, що безповоротно впливає на структуру волокна, стоншуючи його. Згодом, Вам не допоможуть навіть фахівці, і річ піде на утиль.

 

Тому, якщо Ви хочете, щоб Ваші речі радували Вас якомога довше, зберігаючи свою привабливість з сезону в сезон, регулярно довіряйте догляд за ними професіоналам!

 

В UNMOMENTO для обробки кожного виробу застосовується сучасне італійське обладнання в комплексі з високоякісними гіпоалергенними препаратами, які дозволяють не тільки усунути забруднення будь-якої складності, але і насичують волокна тоном, фіксують колір і захищають від передчасного освітлення.

 

Професійна хімчистка UNMOMENTO - це завжди без ризику для виробу і зайвих витрат часу, сил і засобів.

 

При необхідності фахівці UNMOMENTO локально усунуть потерті ділянки, наприклад, на джинсах або шкіряних виробах.

 

25 років досвіду роботи компанії UNMOMENTO, інноваційні технології, кваліфіковані фахівці і виключно безпечні препарати - надійність і гарантія якості без ризиків для Вашого здоров'я!

 

UNMOMENTO - з турботою про Вас і Ваші речі!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93