ЩО ТАКЕ ХІМЧИСТКА?

Пральна машина - незамінна річ у побуті, яка значно спрощує нам життя у догляді про гардероб. Але далеко не у всіх випадках звичайне прання може впоратися з важкими плямами і забрудненнями, доглядом за делікатним шовком або шерстю, виробами з декоративною обробкою і складною фурнітурою. Найчастіше, саме пральна машина стає причиною усадки виробу, прояву прихованих дефектів, линяння і т. д.

 

Саме тому професійна хімчистка одягу - це, перш за все, виключення подібних дефектів, якісний і безпечний догляд для виробів з будь-якого матеріалу і подовження їх терміну служби.

 

Багатьом хімчистка здається відносно новою послугою, але насправді цьому сервісу більше 200-а років. Перша хімчистка з'явилася в далекому 1825 році, і для очищення застосовувалися не мило і порошки, а звичайний гас. Ні про який делікатний і дбайливий догляд не могло йти і мови, адже часто річ могла просто спалахнути під час чищення.

 

Сучасна хімчистка - це багатоетапний процес очищення виробів із застосуванням органічних розчинників в комплексі зі спеціальним обладнанням замкнутого циклу.

 

Якщо раніше для всіх виробів застосовувався один розчинник, то зараз існує ціла лінійка препаратів, які підбирають в залежності від тканини, типу чистки, рекомендацій по догляду і т.д. На сьогоднішній день до основних розчинників можна віднести перхлоретилен і вуглеводень. Вони не тільки ефективно очищають тканину від забруднень, не пошкоджуючи її, але і є безпечними.

 

Сьогодні процес хімчистки складається з 8 етапів:

1. Огляд виробу на виявлення плям і дефектів, визначення ступеня зносу речі і вибір методу чищення.

2. Демонтаж або обшивка фурнітури та елементів декору захисною тканиною, щоб в процесі чищення не пошкодити деталі і матеріал.

3. Вибір засобів для виведення плям в залежності від матеріалу виробу і природи походження плями.

4. Попередня локальна обробка забруднень з метою їх ефективного очищення.

5. Далі йде безпосередньо процес хімчистки, який проводиться в спеціальних машинах. Річ поміщається в барабан, куди безперервно надходить розчинник. Під час очищення він постійно проходить через фільтри, не залишаючи забруднень на виробі.

6. Просушування очищеного виробу, за допомогою циркулюючого теплого повітря.

7. Випрасовування на прасувальному верстаті або відпарювання на пароманекені.

8. Завершальний етап - пакування виробу в фірмовий чохол, що захищає виріб від пошкоджень при транспортуванні.

 

Довіряйте турботу про свій гардероб професіоналам, адже своєчасне звернення в спеціалізовану хімчистку не тільки збереже красу Вашого виробу, але і допоможе заощадити кошти на покупці нового, подовживши термін його служби.

 

В арсеналі хімчистки UNMOMENTO багаторічний досвід роботи, висококваліфіковані фахівці, першокласні італійські технології та лінійка гіпоалергенних безфосфатних препаратів, що дозволяє нам залишатися лідерами на ринку хімчисток і надавати широкий спектр послуг з чищення, прасування, ремонту і навіть редизайну виробів!

 

UNMOMENTO - з любов'ю до Вас і Ваших речей!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93