ЯК РОБИТЬСЯ ХІМЧИСТКА ДИВАНА?

Дивану відведено особливе місце в інтер'єрі квартири, адже він не тільки відповідає за затишок і комфорт, але і часто є тим самим куточком, де хочеться влаштувати сімейний кіноперегляд, пограти з друзями в настільні ігри або просто посидіти за улюбленою книгою.

 

Згодом оббивка дивана тьмяніє і покривається плямами, важкодоступні куточки забиваються пилом, а руки вже тягнуться до пледа, щоб скоріше це приховати.

 

Але навіщо відкладати рішення проблеми, якщо клінінгова служба UNMOMENTO всього за кілька годин відновить Ваші меблі до невпізнання без ризиків псування оббивки, кольору і форми дивана!

 

Професійна хімчистка дивана від фахівців UNMOMEMTO проходить в кілька етапів і включає в себе: видалення плям з оббивки виробу, глибинну чистку від забруднень і пилу, дезінфекцію і сушку.

 

Починається чистка з діагностики матеріалу оббивки дивана і його особливостей, виходячи з якої, підбираються препарати для чищення. У своїй роботі фахівці UNMOMENTO застосовують сертифіковані безфосфатні засоби. Вони не тільки дбайливо очистять делікатну оббивку дивана з бавовни або шовку від жирових і масляних видів плям, але і не зашкодять Вашому здоров'ю, адже є абсолютно безпечними і гіпоалергенними.

 

Далі проводиться суха чистка оббивки дивана з використанням професійного обладнання фірми KARCHER, після якої меблі обробляються розчином за допомогою екстрактора, проникаючим всередину наповнювача виробу.

 

Наступний крок - це видалення нанесеного розчину разом з брудом, шляхом вакуумної насадки, яка підіймає на поверхню всі глибинні забруднення. Далі диван обробляється спеціальним антибактеріальним засобом, з метою знищити можливі віруси і грибки, а також запобігти їх появі.

 

Завершальний етап - промивка дивана чистою водою і його сушка.

 

Довіряйте догляд за улюбленими меблями професіоналам! Залишайте свою заявку на сайті або телефонуйте нам за номером (044) 495 24-95 і вже завтра Ваш диван буде наповнений чистотою.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93