ЯК ПРАЦЮЄ ХІМЧИСТКА?

Деякі люди досі вважають, що хімчистка - це дорого і невиправдано, а міфи про те, що в процесі чищення використовуються отруйні і токсичні хімікати, які руйнують волокна тканини і залишаються на виробі, зароджують безпідставні побоювання.

 

Подібна реакція може бути викликана елементарним незнанням і помилковими уявленнями про хімчистку одягу, взуття та аксесуарів. Тому в цій статті ми детально розповімо, які процеси проходить Ваш виріб, потрапляючи в хімчистку.

 

1. Прийом і огляд. На цьому етапі адміністратор приймального пункту детально оглядає виріб на наявність плям, забруднень і дефектів, вивчає маркування, дане виробником, визначає ступінь зносу речі і в кінцевому підсумку визначає необхідний сервіс хімчистки. Всі деталі огляду, а також побажання та зауваження клієнта, адміністратор вносить у квитанцію, що підтверджує замовлення.

2. Захист фурнітури. Якщо на виробі присутні елементи декору, фахівці хімчистки обов'язково їх демонтують або обшивають спеціальною захисною тканиною, щоб не пошкодити в процесі чищення.

3. Вибір препаратів і локальна обробка плям. Залежно від матеріалу виробу, рекомендацій по догляду за ним і виду забруднення, визначаються засоби для виведення плям, які попередньо перевіряються на сумісність з матеріалом. Це дає можливість перевірити стійкість барвника по відношенню до препарату, міцність волокна тканини і усунути можливі ризики зриву кольору і порушення структури матеріалу.

4. Безпосередньо сам процес хімчистки. Він здійснюється в професійних машинах чищення з використанням перхлоретилену або вуглеводню. Завантаження такої машини може бути від 10 до 80 кг і з різними режимами роботи. У барабан, куди поміщається Ваш виріб, надходить розчинник, який постійно очищається за допомогою фільтрів, ретельно видаляючи забруднення будь-якої складності. Всі машини замкнутого циклу. Відповідно, абсолютно нешкідливі для здоров'я і навколишнього середовища.

5. Сушіння. Далі виріб просушують в спеціальних машинах за допомогою циркулюючого теплого повітря і прибирають всю зайву вологу.

6. Прасування. Після того, як виріб висохнув, його пропрасовують на професійному прасувальному верстаті або відпарюють на пароманекені, що дозволяє дбайливо повернути форму речам навіть з делікатних тканин.

7. Монтаж фурнітури та контроль якості, виконаних робіт. На цьому етапі при необхідності проводиться пілінг виробу.

8. Пакування. Завершальний етап - це підготовка замовлення до видачі клієнту. Виріб упаковують у фірмовий чохол для його захисту від пошкоджень при транспортуванні і подальшого зберігання в шафі.

 

Після Ви можете забрати готове замовлення на приймальному пункті хімчистки або скористатися послугою кур'єра.

 

Тому рекомендуємо Вам не експериментувати і довіряти догляд за Вашим гардеробом професіоналам!

 

Багаторічний досвід компанії UNMOMENTO, сучасне італійське обладнання, лінійка безфосфатних очисних препаратів і суворе дотримання правил технологічного процесу - надійність і гарантія якості.

 

З UNMOMENTO Ви завжди будете виглядати бездоганно!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93