РЕМОНТ ШКІРИ

Не тільки несподівані плями можуть зіпсувати зовнішній вигляд улюбленого вбрання, взуття або аксесуара, але і випадкові потертості, подряпини на виробі, дірки, зламана блискавка і т.д. Причини можуть бути різні: активна експлуатація, недбале поводження і чистка, приховані дефекти, недотримання рекомендацій по догляду, або банально використання виробником неякісного матеріалу при виготовленні виробу.

 

Усунути подібні проблеми самостійно в домашніх умовах вкрай складно, адже таке рішення може спричинити невиправні наслідки у вигляді деформації речі, пошкодження структури матеріалу і, в кінцевому підсумку, Ви розпрощаєтеся з виробом. Особливо, якщо мова йде про ремонт шкіряних речей, оскільки саме шкіра схильна до пересихання, вигоряння кольору, появи потертостей, втрати еластичності і руйнування просочення.

 

Не варто впадати у відчай завчасно, адже для майстрів UNMOMENTO ремонт шкіри - це ще одна можливість довести свій професіоналізм і навички в догляді за Вашим гардеробом!

 

Ремонт шкіри - послуга, яка має попит серед наших клієнтів, тому як в ательє UNMOMENTO працюють кваліфіковані кравці і майстри по взуттю, застосовується професійне швацьке обладнання та верстати, а також високоякісна фурнітура та набори інструментів.

 

Ми виконуємо не тільки ремонт шкіряних виробів, а й їх відновлення, підгін, і навіть редизайн, враховуючи при цьому Ваші найдрібніші вимоги і побажання.

 

Колосальний досвід в комплексі з професійним обладнанням дозволяє нам обробляти різноманітні види натуральної шкіри. Без краплі сумніву Ви можете довірити нам ремонт одягу, взуття та аксесуарів з гладкої та шліфованої шкіри, замші, нубуку та тисненої шкіри.

 

Ми надаємо широкий спектр послуг та вирішуємо завдання будь-якої складності по:

- ремонту шкіряного одягу (відновлюємо рядок, міняємо блискавку, встановлюємо ґудзики, кнопки, замінюємо підкладку, укорочуємо і вшиваємо виріб);

- ремонту взуття (виконуємо анатомічний підгін халяви і розтягуємо взуття, усуваємо подряпини і потертості, відновлюємо підошву і приховані шви, замінюємо набійки і каблуки);

- ремонту аксесуарів (додаємо отвори на ремені, відновлюємо рядок, шкіряний кант і насичений колір, міняємо підкладку, ручки і хлястики).

 

Для більш детального ознайомлення з послугами по ремонту шкіри Ви можете перейти на наш сайт або скористатися мобільним додатком.

 

UNMOMENTO - кращий сервіс за вигідними цінами!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93