Хімчистка диванів

Диван, безперечно, належить до категорії меблів, яка використовується щодня: на ньому приємно подивитися телевізор, погортати улюблену книгу, посидіти з гостями, та й просто з комфортом полежати в тиші. Саме через постійну експлуатації цей елемент м'яких меблів найбільш схильний до різного роду забруднень, що неминуче призводить до поступової втрати його «товарного» вигляду.

Для того щоб ваш улюблений диван якомога довше не втрачав своєї зовнішньої привабливості, необхідно регулярно проводити його професійну чистку. До речі, фахівці вважають оптимальним рекомендованим строком між процедурами комплексної чищення проміжок в 2-3 місяці (максимум - 6 місяців).

Якісна чистка диванів - справа професіоналів

Самостійно привести улюблений диван «в норму» можливо лише в разі незначного забруднення (осіла пил, випадкова крапля води, що впала на оббивку і т. Д.). Якщо пляма «складна», плям багато або тканина починає блищати, то таку проблему може вирішити виключно фахівець з мережі хімчисток «Ун Моменто». Запам'ятайте, тільки професіонал своєї справи здатний видалити плями від вина, соків або фломастерів з будь-якої поверхні (включаючи світлу оббивку) без сліду.

Для людей, які страждають алергією на пил, професійна чистка диванів (та м'яких меблів взагалі) є, без перебільшення, єдиним способом ефективної боротьби з причиною виникнення алергічних реакцій. Більш того, ще в далекому 1964-му році вченими було доведено, що саме домашній пил серйозно підвищує ризик виникнення і розвитку бронхіальної астми. Таким чином, регулярно проводиться професійна чистка диванів - це не тільки гарантія чистоти і затишку вашого будинку, але і можливість уберегти себе від справжніх і майбутніх проблем зі здоров'ям.

Ще одним серйозним аргументом на користь своєчасної професійної чистки диванів служить той факт, що вона дозволяє досягти повного знищення пилових кліщів, від яких неможливо позбутися своїми силами. І це не кажучи вже про всюдисущої шерсті домашніх тварин, на самостійне видалення якої без відповідного обладнання ви можете витратити величезну кількість сил і часу, так і не домігшись бажаного результату.

Професійне чищення диванів в «Ун Моменто»

Фахівці, що працюють в нашій мережі хімчисток, мають необхідний досвід, навички, склади і інструменти для по-справжньому ефективною чистки диванів. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені - ваш «улюбленець» знайде не тільки свіжість і чистоту, але також стане абсолютно безпечним для самих чутливих членів вашої сім'ї. Ми гарантуємо кожному клієнту високу якість обслуговування поряд з максимальною ефективністю проведення комплексу робіт по чистці диванів.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93