Як захистити себе та своїх близьких? Як хімчистка може вам допомогти у боротьбі з будь-якими видами вірусів?

На даним момент в світі зареєстровано більше 121 000 випадків захворювань новим коронавірусом і понад 4000 смертей від нього.

Останнім часом COVID-19 поширився на всі континенти, за винятком Антарктіди.

 

Коронавірус - це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи і шлунково-кишкового тракта.

 

В арсеналі мережі хімчисток UNMOMENTO є всі необхідні препарати, технології та обладнання, щоб забезпечити дезінфекцію будь-якого одягу. У домашніх умовах досягти подібного результату дуже складно! 

 

При обробці речей у машині хімчистки, основним миючим елементом є перхлор етилен. Завдяки цьому неорганічному середовищу, всі мікроорганізми гинуть. Сушіння речей відбувається при температурі 55 ° С, що є неприйнятним середовищем для існування та розвитку будь-якої бактерії або віруса.І температура при прасування  у відпарювальній кабіні досягає 120 ° С.

А нам вже відомо, що у світі не існує ні бактерій, ні вірусів, які можуть вижити при температурі навіть в 40°С. 

 

Щоб уникнути зайвого часу в місцях скупчення людей - ми завжди можемо запропонувати вам послугу доставки. 

 

У будь-який зручний для Вас час наш кур'єр приїде, забере необхідні речі в чистку і через кілька днів доставить їх назад чистими та запакованими.

Але навіть якщо ви  вирішили, що краще залишитися вдома - не забувайте провітрювати приміщення і проводити в ньому регулярне прибирання! 

 

UNMOMENTO є однією з кращих компаній в Києві з прибирання житлових приміщень та офісів. Ми використовуємо лише високоякісні препарати і високоефективні дезінфікуючі засоби Sanit-Eco. 

 

Особливо важливо проводити професійне прибирання тим у кого є маленькі діти або домашні пітомци.

 

І про “найдорожче”! Якщо ваш малюк не розлучається ні на хвилину зі своїм плюшовим зайцем або ведмедиком, бере його на кожну прогулянку на вулиці або в дитячий садок, то іграшка обов'язково повинна пройти професійну обробку. Адже перучи іграшку самостійно вдома, ви ніколи не зможете повністю ефективно вичистити та висушити її, так як мікрофлора всередині іграшки є сприятливим середовищем для розвитку бактерій, які присутні як зовні, так і всередині «кращого друга» дитини.

 

Ну і звичайно, не забувайте про гігієну рук - це важливий захід профілактики поширення грипу та коронавирусной інфекції.
 

Миття з милом видаляє віруси. Якщо немає можливості помити руки з милом, користуйтеся спиртовмісними або дезінфікуючими серветками.

 

Чистка та регулярна дезінфекція поверхонь (столів, дверних ручок, стільців, гаджетів і ін.) знищує віруси.
 

Пам'ятайте, довіряйте не тільки собі, а й професіоналам!
 

З турботою про Вас і Ваші речі!

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93