Чи можна здавати норкові шапки в хімчистку?

Дане питання навряд чи хвилює власника під час купівлі розкішної норкової шапки, але по закінченню зимового сезону стає актуальним для кожного.

Сьогодні ми постараємося відповісти на одне з найпоширеніших питань щодо чищення улюбленого головного убору.
Технологи вважають, що норкові шапки необхідно здавати в професійну хімчистку, щоб забезпечити Вашим виробам правильний догляд.

При спробах домашнього догляду за норковими шапками, найчастіше виріб просто псують через використання неправильних препаратів, методу обробки і сушіння делікатного хутра, а також чищення внутрішнього текстилю. Головний нюанс в тому, що практично всі хутряні шапки мають каркасну основу, яка при машинному чищенні неодмінно деформується. У цьому випадку рекомендується ручне чищення, де професіонали можуть за допомогою спеціального обладнання і препаратів обробити виріб зсередини, його текстильну частину, а хутро освіжити і почистити.

Хутряні шапки потрібно нести і довіряти професіоналам в хімчистці. І якщо раптом ви зіткнулися з забрудненням на головному уборі, не варто бігти в першу-ліпшу хімчистку, а вибирати її також ретельно і прискіпливо, як ви вибирали свою норкову шапку, щоб не довелося найближчим часом обирати нову.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93