Чи можна здавати мембранні тканини в хімчистку?

Завдяки водонепроникним і дихаючим мембранним курткам, прихильники активного відпочинку можуть залишатися сухими незалежно від погодних умов. Проте, наявність мембрани в виробі не гарантує того, що ваша куртка буде надійно оберігати вас вічно. Як і будь-яке інше спорядження, мембранні куртки вимагають догляду, щоб зберегти властивості, заради яких ми їх купуємо.

Особливе завдання для власників якісної спортивної екіпіровки становить безпечне прання мембранних тканин. І тут важливо користуватися послугами професіоналів в роботі з такою делікатною тканиною. Мало того, не завжди покупець може побачити, що на виробі присутня мембрана, а бувають несумлінні виробники, які просто не вказують на бірках цей факт, тому не експериментуйте!

У домашніх умовах, використовуючи неправильні температурні режими, програми та миючі засоби, дуже легко можна деформувати тонкий полімерний шар, з якого складається мембрана. У підсумку, ви отримаєте зіпсований виріб, який втратить свої властивості і зовнішній вигляд. У всіх типів мембран є дві основні характеристики: водонепроникність і паропроникність. Чим вони вище - тим надійніше мембрана захистить від зовнішньої вологи і швидше виведе внутрішню.

Здавати мембранні тканини найкраще в професійні чистки, де фахівці, дотримуючись рекомендації дані виробниками, підберуть правильні температурні режими, програми та ефективні засоби для чищення. Додатково попрацюють з плямами, якщо такі є, і зроблять все для того, щоб зберегти властивості тканини з мембранними поверхнями.

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93