Чи можуть в хімчистці вивести фарбу?

Кожен з нас стикався з проблемою плям на одязі, що не виводяться. До найскладніших з них відноситься фарба. З цією неприємністю ми можемо зіткнутися абсолютно випадково: ви проходили повз будівництва, в вашому домі йде ремонт, ну або найпоширеніші варіанти - фарбували волосся або ви людина мистецтва).

Почнемо з того, що існує незліченна кількість видів фарби: від масляних до фарби для волосся. До слова, фарба для волосся відноситься до плям, що не виводяться, так як в ній містяться добавки на основі озокериту для фіксації засобу, які навіть можуть призвести до вицвітання кольорової тканини.

У домашніх умовах, для виведення плям фарби, найчастіше намагаються застосовувати ацетон, але не всі знають, що він справляється лише з масляними фарбами (і то не з усіма!). Також, ацетон агресивно впливає на структуру тканини, тим самим, просто псуючи одяг. Не експериментуйте із самостійним доглядом, якщо не хочете назавжди розпрощатися зі своєю улюбленою річчю!

Рекомендація від UNMOMENTO: якщо на ваш одяг потрапила фарба, то відразу необхідно змочити місце забруднення водою для того, щоб фарба не була такою концентрованою. Це допоможе нам, фахівцям, впоратися з плямою.
Фотографуйте етикетку фарби, перед тим, як нести речі в хімчистку.

Навіть якщо вашу пляму від фарби неможливо вивести, то ми завжди можемо запропонувати вам сучасний редизайн вашої улюбленої речі.
Будь-яку пляму, з якою ми стикаємося - ми не залишимо без "уваги". На одне ваше запитання, у нас 1000 відповідей, як вирішити проблему, з якою ви зіткнулися.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93