Чи можна вивести запах котячої сечі в хімчистці?

Власники вусатих і хвостатих улюбленців часто стикаються з проблемою шкідливої поведінки кота. Воно проявляється по-різному: кіт може дряпати меблі або стіни, скидати крихкі предмети з полиць і, звичайно ж, показати, хто головний в будинку, помітивши свою територію. І дуже часто коти роблять це на недозволеному місці, а то і зовсім на вашій улюбленій шубі. Звичайно ж, після цього відразу виникає стійкий неприємний запах, і як з цим боротися не кожен знає.

Якщо подібна ситуація сталася на шкіряних або хутряних виробах, то в домашніх умовах видалити різкий запах неможливо. Також при неправильному виведенні плями шкіряний виріб може просто стягтися і деформуватися.

Якщо кіт мітить свою територію на шторі або подушці, то в домашніх умовах часто тканину біжать замочувати, при цьому білок, завдяки якому і виникає той самий запах, нікуди не йде, а лише закріплюється. Щоб позбутися не тільки від жовтизни, але і від "аромату", необхідно використовувати спеціальний засіб, який розщеплює білок. Інакше він залишиться в волокнах тканини. І навіть, якщо перший час вам буде здаватися, що запаху немає, то з часом, ті самі, просочені білком волокна, починають полімеризуватися і знову його відтворювати.

І ось тут найстрашніше. Коли пляма знову повернулася через полімеризацію, ось тоді вже нічого не допоможе. Тому важливо пам'ятати, як тільки тварина помітила територію на будь-якій тканині, одразу ж необхідно все зняти і віднести в хімчистку, де ми зможемо надати необхідний догляд. У такій ситуації час грає проти нас, і щоб відновити свою річ без сумних наслідків, правильним рішенням буде звернутися до фахівця в найкоротші терміни.

 

Зробити замовлення
Все статьи
​Коллектив UNMOMENTO свидетельствует Вам свое почтение и благодарит ​з​а проявленный интерес к нашей Компании. ​Будем рады быть Вам полезны!
Директор по развитию , Черныш Александр, тел: 495-2-495, моб: 067 322 73 93